Золота рибка - новий каталог вхідних дверей ТМ КОРСА

Золота рибка - новий каталог вхідних дверей ТМ КОРСА
новий каталог вхідних дверей ТМ КОРСА

З появою нового каталогу вхідних дверей ТМ "ВІКНА КОРСА"-2012, виготовлених з німецького профілю Rehau з використанням німецької фурнітури GU, цікавість до нестандартних конструкцій нашого виробництва збільшилась в декілька разів.

Вхідні двері - це перше, що бачать Ваші гості, чим Ви можете їх вразити. Відтепер навіть найвибагливіші власники приватних будинків, ресторанів та невеличких готелів отримали повну свободу у реалізації найсміливіших рішень при оформленні входу до своїх приміщень.

На даний час клієнт, який вирішив встановити собі металопластикові двері, не задовольняється простими білими прямокутними дверима від невідомого виробника з сумнівною якістю. Потенційний покупець бажає придбати щось цікаве, ексклюзивне, яскраве та з обов’язковою гарантією якості.

Клієнт хоче потримати у своїх руках якісний та яскравий каталог, вибрати цікаву модель, отримати докладну консультацію менеджера, який за допомогою наших конструкторів-дизайнерів підбере йому саме ті двері, які підходять під майбутній фасад або внутрішнє облаштування приміщення клієнта.

На фото двері з нового каталогу нестандартних дверей ТМ "ВІКНА КОРСА"-2012.
Вони мають назву "Золота рибка" та йдуть під порядковим номером 38.

Назва не випадкова, адже плавність ліній гнутих імпостів елегантно створює малюнок у вигляді чарівної золотої рибки. Склопакети нестандартної форми з тонуванням під дзеркальну бронзу та з псевдовітражем у центрі доповнюють елегантність цих вхідних дверей, які були виготовлені майстрами нестандартних виробів ТМ "ВІКНА КОРСА".

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню