Нове рішення – «Велика стулка» від ТМ Вікна КОРСА

Нове рішення – «Велика стулка» від ТМ Вікна КОРСА

ТМ Вікна КОРСА презентує нове запатентоване рішення, що дозволяє виготовляти стулки великого розміру з трикамерного ПВХ профілю.

Трикамерний ПВХ профіль REHAU EURO 60 має низку переваг:

Якість. Протягом всього терміну експлуатації незмінними залишаються геометрія профілю, його колір і структура.

Енергозбереження. REHAU EURO 60 володіє високими характеристиками по теплоізоляції. Коефіцієнт опору теплопередачі становить 0,62 м2*К/Вт.

Звукоізоляція. REHAU EURO 60 здатний поглинати звук інтенсивністю 41дБ

Захист від пилу та вологи. Два контури якісного EPDM ущільнення роблять вікно з REHAU EURO 60 герметичним.

Мала вага і розмір. Профіль має невеликі габаритні розміри в перерізі. Монтажна глибина 60 мм, висота профілю 64 мм. При цьому допускається встановлювати склопакет до 33 мм завтовшки.

Невисока ціна. Вироби з даного профілю вигідно поєднують в собі високу якість і доступну вартість.

REHAU EURO 60 – трикамерний профіль. Поперечний переріз.REHAU EURO 60 – трикамерний профіль. Поперечний переріз.

Перераховані переваги обумовлюють часте застосування REHAU EURO 60 в наступних видах конструкцій:

  • Внутрішні перегородки
  • Балконні рами
  • Тераси
  • Зимові сади.

Всі ці конструкції мають як правило велику площу скління і для них, естетично і практично, бажано використовувати великі стулки.

Частина офісної перегородки з великими стулками (один із реалізованих проектів).Частина офісної перегородки з великими стулками (один із реалізованих проектів).

Проектувальники стикаються з обмеженнями у застосуванні трикамерного профілю.

Всі металопластикові вікна виготовляються за стандартною технологією. Стулка і коробка ПВХ профілю армується металевим профілем тільки в прямій частині, не доходячи 10-15 см до краю. Це необхідно для можливості зварювання пластикових заготовок стулки в цілісний блок.

А тим часом в стулках найбільше навантаження в процесі експлуатації зазнають саме кутові з'єднання. Кутові з'єднання, позбавлені армування, при вазі понад 100 кг починають деформуватися. Це неминуче призводить до «провисання» стулки і, як наслідок, до втрати працездатності конструкції.

Існуючий попит на стулки великого розміру з трикамерного профілю вимагав термінового вирішення. І таке рішення було знайдено.

Конструктори ТМ Вікна КОРСА розробили спосіб зробити кути стулок жорсткими і стійкими до прогинання. Суть рішення полягає в посиленні кутових з'єднань ПВХ брусом. ПВХ брус вкладається в кутові з'єднання заготовки стулки і зварюється разом з ними в цільну конструкцію. Таким чином значно збільшується площа зварного шва, а відповідно і жорсткість кутового з'єднання.

Приблизно так розташовується ПВХ брус в кутовому з'єднанні «Великої стулки».Приблизно так розташовується ПВХ брус в кутовому з'єднанні «Великої стулки».

Було проведено випробування, в якому стулка з трикамерного профілю REHAU EURO 60 розміром 2100 мм * 1300 мм пройшла цикл з 20000 відкривань. За результатами випробувань провисання виявлено не було, геометрія виробу залишилася незмінною.

«Велика стулка» розміром 2100*1300, яка відмінно впоралася з випробуванням. «Велика стулка» розміром 2100*1300, яка відмінно впоралася з випробуванням.

Технологія «Велика стулка» відкриває для Вас нові можливості. Тепер стулки металопластикових виробів з економного профілю REHAU EURO 60 ТМ Вікна КОРСА можуть досягати значних розмірів.

Порівняйте максимально допустимі розміри і вагу стандартної стулки з трикамерного ПВХ профілю і «Великої стулки» з профілю REHAU EURO 60 ТМ Вікна КОРСА:

Профіль

Трикамерний профіль REHAU EURO 60 з технологією «Велика стулка».

Трикамерний профіль REHAU EURO 60 

Максимальні геометричні розміри

Висота 2100 мм

Ширина 1300 мм

Висота 2100 мм

Ширина 700 мм

Максимальна вага конструкції

100 кг

50 кг

Офісні перегородки, зимові сади, тераси і балкони з запатентованою технологією «Велика стулка» - ці вироби можна робити з економного профілю REHAU EURO 60, отримуючи функціонал більш дорогих профільних систем.

Великі проєми для відкривання – це більше світла, більше повітря, більше комфорту!

ТМ Вікна КОРСА пропонує клієнтам отримати наступні послуги при замовленні конструкцій з великою стулкою:

  • Безкоштовний замір. Всі заміри ТМ Вікна КОРСА здійснює безкоштовно.
  • Якісний монтаж. Монтажники ТМ Вікна КОРСА сертифіковані і мають багаторічний досвід роботи.
  • 10 років гарантії. Всі вироби ТМ Вікна КОРСА виробляються з німецьких комплектуючих на німецькому та австрійському обладнанні.
Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (4 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню