Новий рівень комфорту - життя із зимовим садом

Новий рівень комфорту - життя із зимовим садом
будівництво зимового саду

Наші співгромадяни часто запозичують "чужоземні" ідеї, здатні істотно покращити рівень комфорту. Однією з таких ідей є зимові сади, вельми популярні в Європі. Що ж таке зимовий сад? Яким його слід створювати?

Навіщо потрібен зимовий сад

Зимовий сад зможе стати справжнім шедевром і дозволить вам насолоджуватися звичайною природністю без оглядки на пору року. Майже напевно така оранжерея, прибудована до будинку, стане улюбленим місцем відпочинку ваших домочадців і зможе продемонструвати вашим гостям вишуканий смак власника. Дійсно, із зимовим садом вам буде невідома похмура депресія, оскільки зелені насадження зможуть радувати вас цілий рік.

Тут часто передбачається не тільки розміщення великогабаритних рослин, а й створення штучних водойм. Крім того, відмінною рисою зимового саду є велика площа скління - це приміщення буквально наповнене сонячним світлом, оскільки навіть дах тут скляний.

Яким може бути зимовий сад

Для такого райського куточка важливий не тільки правильний підбір рослин. Адже взимку вони не зможуть існувати, якщо скління зимового саду неправильне.

Під оранжереєю найчастіше розуміється конструкція, що стоїть окремо від будівлі. У той час як класичний зимовий сад - це озеленення, виконане всередині прибудинкової споруди.

Двухфасадний спосіб організації зимового саду передбачає розміщення прибудови в кутку основної будівлі. Такий зимовий сад легко підключається до комунікацій, а значить, ніяких труднощів при догляді за рослинами не виникне. Популярними формами такого зимового саду є багатогранник і коло, винесені за основний периметр будівлі. Функції даного приміщення можуть змінюватися і багато в чому залежать саме від його розташування. Зрозуміло, що тут можна просо вирощувати рослини, а можна відпочивати або приймати гостей.

Трифазний зимовий сад примикає безпосередньо до будинку і обладнаний виходом, що з'єднує його з житловими приміщеннями. Часто подібна конструкція використовується не тільки як місце для відпочинку або дружніх зустрічей, але і як літня резиденція. Дійсно, чому б і не пожити в зимовому саду? Головне - подбати про правильне скління, яке дозволяє проникати сонячному світлу і не проникати волозі і протягам.

Скління для зимового саду

Кращим рішенням може стати алюмінієвий профіль, створений у Німеччині (TS Aluminium) спеціально для зимових садів. Завдяки тому, що у виробництві використовується виключно первинну сировину, то конструкції виходять оригінальними з точки зору дизайну і дуже міцними.
Для опалювального зимового саду потрібно використовувати енергозберігаючі склопакети і особливий "теплий" профіль, оснащений термоізоляційними вставками. Покриття профілю здійснюється спеціальним металізованим порошком. Пофарбований таким чином профіль буде довговічним. Що стосується кольору, то він може бути будь-яким плюс можливе оформлення під текстуру деревини.

Якщо ви виберете по-справжньому якісний профіль, то зможете легко підтримувати всередині зеленої прибудови задані параметри мікроклімату. Крім того, довговічність засклених стін буде вам гарантована.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню