Про компанію

Про компанію
Про компанію Вікна КОРСА

Продукція, що випускається під зареєстрованою торговою маркою КОРСА, є однією з кращих на українському ринку металопластикових конструкцій. Вікна, двері, гаражні ворота, ролети, жалюзі з пластику, металу і скла - ось стислий перелік нашої продукції.

Виробнича площа 4300 м2, складська - 19 000 м2. Розрахункова виробнича потужність - 50 тис. м2 конструкцій в місяць. Стратегічний партнер - компанія REHAU (Німеччина) - є постачальником профілів для виробництва та постійним аудитором якості вікон компанії "Вікна КОРСА".

Європейські стандарти

У 2007 році підписано договір, за яким управління виробництвом і просуванням ТМ КОРСА перейшло до холдингу UW (Швейцарія), що стало першою подібною угодою з продажу бізнесу західної компанії в галузі.

Новий власник активно розширює частку марки на існуючих ринках, а також впроваджує її на ринки нових регіонів.
Ключі до успіху

Ключовими чинниками успіху торгової марки КОРСА, які використовуються при просуванні, є стабільність, якість продукції та постійні інновації, які приносять вікнам КОРСА популярність і рекомендації постійних клієнтів з початку організації виробництва у Вінниці 1998 року.

Фірмові салони та дилери

Сьогодні зареєстрована торгова марка КОРСА має у своєму розпорядженні розгалужену мережу філій і представництв у різних містах України з головним офісом і основною виробничою базою у місті Вінниця. Компанія володіє 8 фірмовими салонами «Вікна КОРСА» і співпрацює з понад 135 дилерськими представництвами на території України.

Підвищення ефективності

Розвиток мережі салонів «Вікна КОРСА» відбувається відповідно до обраної стратегії, що дозволяє компанії відчувати себе впевнено на ринку і стабільно розвиватися: збільшувати оберти не тільки за рахунок відкриття нових салонів, але і за рахунок збільшення ефективності існуючих. Компанія відкриває тільки повноцінні салони, які відповідають єдиним корпоративним стандартам, а також відзначаються максимальним асортиментом і високим рівнем обслуговування.

Фірмові салони «Вікна КОРСА» славляться повним циклом послуг: заміри, кваліфіковані консультації менеджерів, якісна установка вікон, гарантійне обслуговування.

Якість - візитна картка ТМ КОРСА

Кожне пластикове вікно від торгової марки "Вікна КОРСА" - це створений індивідуально для Вас високотехнологічний механізм, який пройшов лабораторні та сертифікаційні випробування і був проконтрольований на всіх етапах, особливо на етапі "виробництва вікна".

Для кожного салону важливо, щоб клієнти ставали постійними замовниками. І це вдається! З року в рік статистика, яка ведеться за допомогою Call-центру ТМ КОРСА, свідчить, що практично кожен другий замовник це або постійний клієнт компанії, або звернувся за рекомендаціями своїх друзів чи знайомих. Тож з усією відповідальністю можна стверджувати: вікна КОРСА рекомендують друзям!

Відео матеріали

Фільм, в якому розповідається про підприємства ТМ КОРСА

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (4 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню