REHAU EURO-Design 60

REHAU EURO-Design 60
вікна рехау євро дизайн 60

Представляємо новітню профільну систему REHAU EURO-Design 60

Профільна система REHAU EURO-Design 60 створювалася з урахуванням прагнення сучасної людини. Більше світла, більше тепла, більше життя. Вся філософія нової профільної системи відображена в девізі: «Більше світла для життя».

Вікна виготовлені з профільної системи EURO-Design пропускають в приміщення на 13 % більше світла, при тих же розмірах, ніж звичайні вікна! Такі вражаючі параметри досягнуті завдяки зменшенню на 30 % висоти профільної системи.

Вікно EURO-Design виглядає на третину елегантніше будь-якого іншого вікна. Воно забезпечує прекрасний панорамний вид на навколишній пейзаж. Не «затискає », а навпаки візуально розширює межі приміщення, при цьому не стираючи грань між приміщенням і вулицею.

Звичайно, якщо Ви не обмежені у фінансах, то безрамне скління або розсувні системи будуть найкращим для Вас варіантом. Але якщо потрібне зважене за ціною і відмінне за якістю рішення, то REHAU EURO-Design 60 може стати ідеальним вибором!

Тож познайомимося ближче з новою профільною системою від REHAU

• Загальна системна глибина - 70 мм. Стандартна глибина для 5-камерного профілю;
• Висота на 30 % менше, ніж у звичайного п'ятикамерного профілю;
• Відмінні показники теплоізоляції: Uf = 1,3 Вт / м ² K / Rf ** = 0,77 м ² K / Вт;
• Високий рівень звукоізоляції: до Rw, P = 43 дБ;
• Клас зламобезпеки WK-2 (A) (адаптований ENV 1627) (відповідає стандарту для профільних систем глибиною 70 мм виробництва REHAU);
• Повітропроникність: клас 4 згідно EN 12207;
• Водопроникність до класу 9А згідно EN 12208.

Витончений дизайн REHAU EURO-Design дозволяє збільшити світловий отвір до 5-7 % (порівняно із звичайним дерев'яним вікном згідно ГОСТ 11214-86 ), що збільшує освітленість приміщення до 13%, а разом зі світлом приміщення отримує більше тепла.

Порівнюючи технічні параметри профільної системи EURO-Design 60 з іншими профільними системами виробництва REHAU (REHAU EURO 70, REHAU BRILLANT DESIGN, REHAU KORSA DESIGN 70). Нескладно помітити, що вона не поступається їм. Демократична ціна навпаки дає EURO-Design 60 перевагу і робить її доступною для всіх.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню