Скління балконів, лоджій, терас дозволяє розширити житлову площу прилеглого приміщення або більш ефективно використовувати вільний простір балкону.
Плюси скління балконів
Заскливши свій балкон, Ви позбудетеся від дощу, пилу, шуму та інших негативних факторів на території балкону і прилеглих до нього приміщень. Використовуючи в склінні поворотно-відкидні або штульпові вікна, Ви завжди зможете провітрити приміщення або отримати доступ до мотузок для білизни. Накопичений десятирічний досвід виконання складних монтажних робіт дозволяє нашим монтажникам без проблем встановлювати П-подібні - Г-подібні балкони, балкони з склінням круговими сегментами, виконувати інші нестандартні види монтажу якісно і швидко. За бажанням клієнта балкон або тераса може перетворитися на зимовий сад.
На лоджіях, як і на балконах, зазвичай відсутні опалювальні прилади, тому простір лоджії має бути добре захищеним від впливу зовнішніх факторів.
Вибір профільної системи
При склінні балконного блоку необхідно враховувати, чи буде згодом засклений сам балкон чи ні, тому що від цього безпосередньо залежить експлуатаційні характеристики і вартість майбутньої конструкції.
Тому якщо балкон буде засклений, то можна зробити свій вибір на 3-камерних системах, наприклад REHAU EURO 60, з однокамерним енергоефективним склопакетом, це забезпечить належний рівень комфорту і заощадить ваші кошти.
Якщо ж склити балкон Ви не плануєте, то краще використовувати 5-камерні системи, наприклад: REHAU KORSA DESIGN 70 або REHAU BRILLANT DESIGN з двокамерним енергоефективним склопакетом, це підвищить комфорт у вашому приміщенні.
Елітні профільні системи
А якщо фінансові можливості дозволяють, то для максимальної енергоефективності та шумоізоляції краще використовувати сучасні 6-7 камерні системи, такі як REHAU GENEO або REHAU SYNEGO.
Вибір стеклопакета
Необхідно враховувати, що в приміщення з балконами і лоджіями потрапляє менше сонячного світла, тому при проектуванні подібних конструкцій, необхідно керуватися принципами максимального світлопропускання:
- по-перше, мінімальна кількість стекол на шляху проходження сонячного світла. Краще використовувати однокамерний енергоефективний склопакет;
- по-друге, максимальні розміри прозорих елементів. Краще використовувати глухе скління у вікні, якщо до нього є доступ із зовнішнього боку.
А також по можливості відмовитися від традиційно-використовуваних сендвіч-панелей в нижній частині дверей на користь склопакета. Сендвіч-панель складається з двох шарів жорсткого ПВХ, між якими знаходиться спінений полістирол.