• Поточна моваUA
  • Змінити мову на РосійськуRU

3 основних міфа про металопластикові вікна

3 основних міфа про металопластикові вікна
3 основних міфа про металопластикові вікна

При появі пластикових вікон на ринку України з’явилась і маса всяких домислів про них. На сьогоднішній день вікна та двері з ПВХ стали буденними речами, а кілька міфів так і залишилися в наших з Вами головах.

Міф № 1 – пластикові вікна дуже дорогі

Коли пластикові вікна тільки з'являлися на нашому віконному ринку, то відносно стандартних дерев'яних вікон вони дійсно коштували цілий стан. Їх встановлювали в основному в дорогі котеджі або квартири в престижних районах. Але за останні 10 років кількість вироблених ПВХ вікон і дверей стало масовим, заводи-виробники збільшили свої обсяги виробництва в десятки разів, що в свою чергу відбилося на вартості виробів в бік істотного здешевлення.

Виробники вікон, у тому числі такі як «Вікна КОРСА», що використовують європейські комплектуючі, ведуть оцінку своєї продукції у валюті і відзначають, що у валюті вартість одного середнього вікна зменшилася вдвічі відносно 2005 року. Крім того, сьогодні ринок пластикових вікон дозволить підібрати варіанти від скромних бюджетних пропозицій і до елітних декоративних конструкцій. При цьому вибір якісного виробника дозволить зберегти всі необхідні базові характеристики навіть при бюджетному варіанті.

Міф № 2 – пластикові вікна небезпечні для здоров'я

Таке твердження, напевно, чує переважна більшість потенційних покупців вікон. На сьогоднішній день це помилкова думка, оскільки недосконалі технології виробництва ПВХ вікон і матеріалів давно в минулому. Виробники якісних профілів використовують тільки безпечні стабілізатори в хімічній формулі продукції, що дає можливість сертифікувати продукцію відповідно до санітарних норм. Наприклад, продукція «Вікна КОРСА» рекомендована до установки в дитячих і медичних установах.

Міф № 3 – пластикові вікна встановлюють тільки влітку

Це одне з найбільш поширених помилок. Сьогодні на висоті не лише технології виробництва вікон, але і виробництва монтажного матеріалу. Провідні виробники монтажної піни виготовляють піну, яка дозволяє виробляти якісний монтаж до -7 С. У компанії «Вікна КОРСА» монтажні роботи припиняються тільки на період сильних заморозків або злив.

Безумовно, хто попереджений - той озброєний. Але необґрунтовані страхи не повинні перешкодити Вам стати власниками якісних і красивих вікон. Головне правильно вибрати виробника.

Звертайтеся до фахівців компанії «Вікна КОРСА», ми обов'язково поділимося усіма секретами.

Оцініть цю сторінку
Ніхто ще не голосував. Будьте першим
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×