Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі
Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі дозволяють відкоригувати або повністю оновити дизайн не тільки вашого вікна, але і всього інтер'єру приміщення.

Вертикальні тканинні жалюзі

Для вертикальних тканинних жалюзі використовуються такі типи матеріалів:

  • матеріали, що не пропускають світло;
  • напівпрозорі;
  • антистатичне покриття, що миється.

Різноманітна палітра відтінків, простота конструкторських рішень - створюють простір для дизайнера. Жалюзі наповнюють приміщення м'яким розсіяним світлом, при правильному підборі кольору надають інтер'єру гармонійність і завершеність.

Жалюзі з тканини мають вертикальне розташування ламелей (смуг тканини). Управління дозволяє повертати ламелі в діапазоні 180 градусів, а також відкривати/закривати ламелі в сторони (за аналогією зі звичайними шторами).

Жалюзі з тканини з вертикальним розташуванням ламелей підходять як для офісу, так і для дому.

Великий вибір застосовуваних матеріалів при виготовленні тканинних жалюзі, серед яких є такі, які зовсім не пропускають світла і напівпрозорі, здатні задовольнити всі запити клієнта, які стосуються дизайну вертикальних жалюзі.

Антистатичне миюче покриття, різноманітна палітра відтінків, простота конструкторських рішень - запорука задоволеності вимогливого дизайнера і практичного прагматика.

Тканинні жалюзі наповнюють приміщення м'яким розсіяним світлом. При правильному підборі кольорової гами вони надають інтер'єру гармонійність і закінченість.

Тканинні жалюзі, які випускає компанія "Вікна КОРСА", мають вертикальне розташування ламелей (ламелі - це смуги тканини, з набору яких складаються жалюзі).

Зручність використання тканинних жалюзі

Різні види механізму приводу дозволяють повертати ламелі тканинних жалюзі в діапазоні 180 градусів, регулюючи силу світлового потоку в кімнаті, а так само зрушувати / розсувати ламелі в сторони (за аналогією до звичайних штор), дозволяючи повністю звільнити простір віконного отвору.

Багатофункціональність

Вертикальні тканинні жалюзі підходять як для офісу, так і для дому, гармонійно доповнюючи будь-який інтер'єр і привносячи в нього тільки їм властиву функціональність.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню