Вікна Rehau в Києві: гарантія надійності і довговічності віконних систем

Вікна Rehau в Києві: гарантія надійності і довговічності віконних систем
Вікна Рехау в Києві

Вибираючи нові пластикові вікна, покупець очікує, що вони будуть відповідати певним функціональним вимогам - будуть захищати будинок від холоду і спеки, пилу і вологи, зовнішнього шуму, будуть забезпечувати достатнє потрапляння природного світла і приплив свіжого повітря. Крім усього перерахованого вище, вікна також є невід'ємним елементом інтер'єру, тому вони повинні цілком відповідати естетичним потребам покупця і дизайнерським ідеям. Вибір вікна в Києві та інших великих містах повинно якісно відповідати вищевказаним параметрам.

Серед основних критеріїв вибору вікон з пластикового профілю найбільш вагомим як і раніше залишається енергоефективність віконної конструкції. Добре відомо, що приблизно 45% втрат теплової енергії в будинках відбувається саме за допомогою вікон і прозорих фасадів. Тому, плануючи заміну віконних конструкцій в будинку, покупці припускають не тільки можливість забезпечення певного рівня комфорту і затишку в приміщенні, а й можливість у майбутньому знизити витрати на опалення і кондиціонування.

Чому саме REHAU?

Пластикові вікна з високоякісного, надійного і довговічного профілю REHAU випускаються компанією КОРСА вже майже 25 років і за час свого існування на ринку отримали масу позитивних відгуків від покупців. Компанія-виробник дає кожному покупцеві вікон з цього профілю десятирічну гарантію. Можливість брати на себе настільки довговічні гарантійні зобов'язання компанія має завдяки точним даним лабораторних досліджень, які доводять виняткову надійність і довговічність віконних конструкцій, для виготовлення яких був використаний профіль REHAU.

Так, у процесі проведення тестування вікон REHAU методом штучного старіння, продукція компанії Корса показує дуже вражаючі результати - більше 50 років надійної експлуатації. Варто відзначити, що на сьогоднішній день саме компанія Корса є одним з найбільших виробників віконних та інших металопластикових конструкцій на території України. На всіх заводах торгової марки Корса виготовлення вікон відбувається з суворим виконанням всіх рекомендацій і технологій головного стратегічного партнера компанії - всесвітньо відомого німецького концерну REHAU. Завдяки тому, що всі комплектуючі елементи виробник закуповує безпосередньо у перевірених німецьких партнерів, на український ринок компанія Корса випускає вікна REHAU виключно високої якості.

Багаторічний досвід, якому довіряють тисячі споживачів

Компанія REHAU, заснована ще в 1948 році є безперечним фаворитом у виробництві полімерної продукції. Життя в сучасному світі складно уявити без ПВХ-продукції, але виявляється, що застосування даного матеріалу було знайдено далеко не відразу. Практично ціле століття відкриття цього матеріалу залишалося банальним науковим фактом, поки не була винайдена методика виготовлення полівінілхлориду в промислових масштабах.

Для того щоб постійно здійснювати інновації, розробки і проводити тестування рецептури ПВХ, компанією REHAU був створений власний науково-дослідний інститут полімерів. Компанія пропонує понад сорок тисяч виробів з цієї сировини. Багаторічний досвід компанії використовується як при розробці віконних систем REHAU, так і при створенні віконних конструкцій підприємством Корса.

Компанія Корса пишається тим, що за майже п'ятнадцятирічний термін свого існування на території України домоглася довіри мільйонів українців. Ще з 2000 року виробник віконних систем з профілю REHAU, компанія Корса займає одну з лідируючих позицій на ринку пластикових вікон країни, що підтверджується і неодноразовими дослідженнями незалежних компаній.

Тільки якісний профіль гарантує довговічність

На сьогоднішній день німецький виробник ПВХ-профілю REHAU як і раніше залишається новатором, який дотримується незмінних стандартів відомої німецької якості та здійснює контроль над виробництвом продукції на всіх етапах, від проектування до монтажу.

Український виробник компанія «Вікна Корса» отримує профільні системи REHAU виключно з власних заводів концерну в Європі. Вся продукція компанії пройшла як українську, так і міжнародну сертифікацію, що також свідчить про її найвищу якість. Фахівці Корса розуміють, що для надійної і довговічної експлуатації віконних систем з профілю REHAU необхідно не тільки правильно підібрати необхідні комплектуючі, а й грамотно виготовити та змонтувати виріб.

Вікна REHAU: довговічність, надійність і якість

Надійну і довговічну експлуатацію віконних виробів ТМ КОРСА з металопластикового профілю REHAU в Києві забезпечує грамотний підбір комплектуючих і строге дотримання технологічних процесів всім вимогам якості.

У рамках спеціальної системи якості, розробленої безпосередньо концерном REHAU, на виробництвах компанії-партнера Корса здійснюється регулярний системний технічний аудит. Всі співробітники компанії Корса постійно вдосконалюють свої навички у спеціальному навчальному центрі, гарантуючи створення якісної та довговічної продукції - віконних систем з профілю REHAU.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню