Запотівають вікна - рішення є

Запотівають вікна - рішення є

 

Стара система вентиляції будівлі втрачає свою ефективність після встановлення сучасних герметичних вікон, адже раніше надходження повітря забезпечувалося за рахунок щілин в старих вікнах. Волога на склі може стати причиною утворення цвілі в майбутньому, тому наполегливо рекомендуємо з'ясувати, чому це відбувається і усунути причини.

Чому потіють вікна

Щоб розібратися, чому на вікнах з'являється конденсат, необхідно, перш за все, виміряти температуру і вологість в приміщенні за допомогою спеціального приладу – термогігрометру.

Вологість в приміщенні

Якщо вікна потіють при помірній вологості, скажімо 40-50% і температурі в приміщенні близько 20°С, то проблема можливо пов'язана з вікнами або монтажем. Адже за таких умов потіти будуть лише поверхні холодніші 9°С.

Якщо ж вологість в приміщенні висока – 70% і вище – то вікна не винні. Запотівання вікон можна побороти або підігрівши проблемні поверхні, або ж знизивши вологість у приміщенні за рахунок вентиляції, до речі, сучасні вікна мають величезний арсенал для цього – в першу чергу мікропровітрювання вікон.

Правильна установка підвіконня

Слідкуйте за тим, щоб підвіконня не перекривало батарею більш ніж на одну третину. Якщо вікна втоплені по відношенню до батареї – необхідно організувати вентиляційний канал під підвіконням, щоб забезпечити надходження теплого повітря до проблемних поверхонь.

Додаткові можливості осушення приміщення

На додаток до цих заходів можна скористатися побутовим осушувачем повітря, який можна знайти в найближчому будівельному супермаркеті.

Правильний монтаж - запорука бездоганної експлуатації вікон

ТМ КОРСА, працюючи на віконному ринку вже більше 25 років, для забезпечення тривалого терміну бездоганної експлуатації вікон, рекомендує застосовувати теплий монтаж з використанням термо-вологостійкої попередньо стисненої ущільнювальної стрічки.

Вирішили купити вікна? Не забудьте замовити правильний монтаж із застосуванням захищеного монтажного шва прямо зараз!

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (6 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню