Чи можна міняти вікна взимку? Зимовий монтаж.

Чи можна міняти вікна взимку? Зимовий монтаж.

Як правило заміна вікон відбувається в теплу пору року - весною, влітку або ранньою осінню. Але що робити, якщо питання заміни вікон виникло в холодну або навіть морозну погоду? Багатьох наших клієнтів хвилює питання: "Чи можна міняти вікна взимку?". Навіть в теплу пору року до монтажу вікон потрібно підходити з особливою уважністю, що вже говорити і про монтаж взимку.

Неякісний монтаж може нести за собою ряд негативних наслідків: утворення щілин і в результаті продування вікна, провисання стулки, а також утворення конденсату і грибка. Для уникнення таких проблем монтаж вікон потрібно довіряти тільки висококваліфікованим фахівцям, майстрам своєї справи. Монтажні бригади ТМ Вікна КОРСА якісно встановлюють вікна не тільки в теплу погоду, але і взимку, коли за вікном мороз і холод.

Чи вистигне квартира під час заміни вікон взимку?

Якщо ж замінити вікна потрібно взимку, то, мабуть, одним із головних сумніві при заміні вікон взимку є те, що під час монтажу квартира сильно вистигне і в ній буде досить прохолодно.

Заміна старих вікон на нові металопластикові відбувається досить швидко, приблизно 20 - 40 хв. За цей час квартира просто-напросто не встигає сильно вистигнути і температура в квартирі знизиться, як при інтенсивному провітрюванні.

Монтажна піна

Для монтажу вікон взимку використовують спеціальну монтажну піну. Особливість зимової монтажної піни полягає в тому, що вона розширюється і піднімається навіть при мінусовій температурі. Така піна спеціально розроблена для роботи при температурі до -5 ℃. Саме до такого рівня температури допускається заміна вікон взимку. Якщо ж температура за вікном нижче -5 ℃, краще відкласти монтаж до більш сприятливих погодних умов.

Монтажна пінаМонтажна піна

Використання ПСУЛ стрічки

Ще однією особливістю зимового монтажу є використання спеціальної попередньо стиснутої ущільнювальної стрічки або, як її ще називають, ПСУЛ стрічки. З першого погляду стрічка нагадує поролон та насправді вона виготовляється з поліуретану і обробляється спеціальними речовинами, які роблять ПСУЛ стрічку водовідштовхувальною та паропроникаючою. 

ПСУЛ стрічка допомагає захистити монтажний шов від вологи і ультрафіолету. Це дуже важливо, тому що якщо монтажна піна взаємодіє з вологою і ультрафіолетом, то вона руйнується, в результаті чого погіршуються експлуатаційні характеристики не тільки монтажного шва, але й вікна в цілому. ПСУЛ стрічка приклеюється до зовнішньої частини рами ще перед установкою вікна в проєм.

Як Ви могли помітити, у зимового монтажу є свої переваги. Зі всією відповідальністю можемо Вас запевнити - міняти вікна взимку можна та потрібно. Так що у Вас немає причин відкладати заміну вікон до приходу тепла та весни.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4 (19 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню