Гарантійне обслуговування

Гарантійне обслуговування
Гарантійне обслуговування

Будь-який поважаючий себе виробник несе гарантійні зобов'язання за свою продукцію. Як правило, на віконні конструкції гарантія 5 років і більше. На різні види продукції діє різний гарантійний термін. Це пов'язано з експлуатаційними властивостями кожного елемента. Так наприклад, до віконної конструкції є певні вимоги по збірці і монтажу. Від цих вимог, і відповідності їм готової продукції, залежить термін гарантії. Тільки якісне виготовлення та сертифіковані комплектуючі дозволяють компанії «Вікна КОРСА» бути впевненими у властивостях своєї продукції і їх незмінності протягом тривалого часу.

Компанія «Вікна КОРСА» дає гарантію 10 років на незмінність кольору профілю, так як профіль REHAU має збалансовану хімічну формулу, практично не піддається впливу зовнішнього середовища. 10-річна гарантія на герметичність склопакета обумовлена виробництвом склопакетів на високоточному австрійському обладнанні LISEC, а також використання високоякісного двох-компонентного герметика «FENZI». Саме якість використовуваного герметика дозволить склопакету залишатися герметичним багато років, і не дасть можливість випаровуватися інертного газу з склопакета, а волозі потрапляти всередину.
Так само, якісна робота конструкції особливо залежить від фурнітури. Функціональні характеристики фурнітури GU дозволяють якісно працювати вікну довгі роки. 

Вся продукція яка випускається компанією «Вікна КОРСА» проходить обов'язкову перевірку відділом контролю якості (ВТК). Надалі, довговічність служби конструкції, виготовленою нашим заводом, залежатиме від якості виконання монтажних робіт і використовуваних при цьому монтажних матеріалів.

Монтажні бригади компанії «Вікна КОРСА», а також штатні співробітники наших партнерів по Україні, проходять навчання і підвищення кваліфікації на базі власного навчального центру і на базі REHAU. Регламент проведення монтажних робіт проходить відповідно до рекомендацій компанії REHAU і в суворій відповідності з нормативними документами, такими як ДСТУ та ін.

Кріплення конструкцій повинно бути з використанням надійного кріпильного матеріалу, а герметизація монтажного шва повинна проводиться виключно професійної піною. Гарантія на монтаж в нашій компанії - 10 років.
 
Ось чому так важливо вибрати не тільки якісного виробника конструкцій, а й фахівців, які їх встановлять. Весь вищеперелічений комплекс дає можливість гарантувати нашому клієнтові бездоганну роботу конструкції протягом 10 років. Та навіть  після закінчення гарантійного терміну, за умови своєчасного проведення профілактичних робіт, конструкції компанії «Вікна Корса» служитимуть не одне десятиліття.

З питань гарантії ви можете звернутись:

  •     В найближчий офіс Вікон КОРСА
  •     За безкоштовним телефоном 0800-210-210
  •     Заповнивши форму зворотного зв'язку

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (4 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню