Конференція дилерів ТМ КОРСА

Конференція дилерів ТМ КОРСА
Конференція дилерів ТМ КОРСА

2 лютого 2011 в місті Вінниця відбулася щорічна конференція дилерів ТМ "Вікна КОРСА". Ми були раді бачити партнерів з усіх міст України. На конференції підбивалися підсумки 2010 року, обговорювалися плани на майбутній рік. Дилери виступали і ділилися власним досвідом співпраці з нашою компанією, реалізації спільних проектів, роботи з нестандартними замовленнями. Особливо нашими партнерами були відзначені проекти 2010 року: створення Навчального центру, за 12 місяців роботи якого більше 600 чоловік підвищили свої професійні навички, і відкриття нового напряму продажів вікон - Інтернет-продажу з допомогою сайту www.korsa.ua. Додаткові інструменти, які пропонує наша компанія, допомагають нашим партнерам отримувати нових клієнтів і професійно, на високому рівні обслуговувати їх, відповідно до стандартів торгової марки "Вікна КОРСА".

Спеціальним гостем заходу була Президент Асоціації Енергозбереження Жук Наталія, яка у своєму виступі наголосила на тому, що "Вікна КОРСА" перша в Україні з компаній-виробників вікон подала заявку на отримання Сертифікату схвалення Асоціації Енергозбереження. Розглядаючи дану заявку, експерти асоціації дійшли висновку, що світлопрозорі огороджувальні конструкції, що випускаються під ТМ "Вікна КОРСА" відповідають принципам енергозбереження в сфері сучасного енергоефективного будівництва, і 10 січня 2011 року наша компанія отримала Сертифікат схвалення Асоціації Енергозбереження.

По закінченні конференції відбувся банкет для наших партнерів.

Спасибі всім присутнім за позитивну атмосферу вечора, конструктивні питання, і чекаємо Вас на наступних заходах нашої компанії.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню