Купуйте вікна в карантин за попередніми розмірами.

Купуйте вікна в карантин за попередніми розмірами.

Зробіть замір вікна самостійно. Для прорахунку Вам потрібно виміряти лише два розміри: ширину ↔ та висоту ↕ віконного проєму. Наші менеджери допоможуть підібрати профільну систему та зафіксують курс до моменту заміру! 

Збираючись придбати нові вікна чи двері для своєї оселі, зробіть наступне:

 

замер окон

Попередній замір

За допомогою звичайної рулетки заміряйте Ваші віконні проєми. Точних розмірів на цьому етапі не потрібно - це робота нашого майстра по замірам. Наш менеджер робить розрахунок приблизної вартості конструкції ТМ Вікна КОРСА.

 

консультант, заказ окон

Дізнайтеся попередню вартість

Зверніться в компанію Вікна КОРСА через зручну для Вас форму: інтернет-консультація, телефонний дзвінок. Наші менеджери допоможуть визначитися з вибором оптимальної профільної системи для вашої оселі, кольором конструкції, розкажуть про найтепліші склопакети. Буквально за декілька хвилин розрахують попередню вартість Вашого вікна, дверей, проконсультують щодо якості, довговічності та гарантії на конструкції.

 

расчет окон

Оплата

Після погодження попередньої вартості конструкцій, клієнт здійснює оплату коштів, на які буде закуплено та зарезервовано матеріали для подальшого виготовлення вікон чи дверей. За погодженням, менеджер направляє до Вас технічного спеціаліста, який заміряє точні розміри Ваших конструкцій та оцінить індивідуальні особливості приміщення, де буде відбуватися установка.

 

10 лет гарантия на окна

Документи і гарантія

Після визначення остаточної вартості замовлення Ви отримуєте повний пакет документів на всю продукцію, а також гарантію 10 років.

 

производство окон

Виготовимо в найкоротші терміни

Час виготовлення нашої продукції мінімальний, тому замовлення буде виконано в стислі терміни.

 

Кожен з наших співробітників є кваліфікованим фахівцем, тому процес вибору та замовлення конструкцій стане для Вас приємним процесом.

 

Замовити вікна

 

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (8 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню