Надійний захист від спеки з сонцезахисними склопакетами ClimaGuard Solar

Надійний захист від спеки з сонцезахисними склопакетами ClimaGuard Solar

Основною функцією сучасних металопластикових вікон є теплоізоляція. При цьому вікна повинні не лише зберігати тепло всередині приміщення в холодну пору року, а й не пропускати спеку з вулиці влітку. Це завдання можна легко вирішити з допомогою вікон з мультифункціональним склом “ClimaGuard Solar”.

Скло ClimaGuard Solar володіє вражаючими властивостями: взимку зберігає тепло всередині приміщення, а влітку не пропускає спеку з вулиці. Це реалізовано завдяки інноваційному багатошаровому напиленню металів на поверхню скла, яке пропускає видиме світло та відбиває велику кількість інфрачервоного випромінювання.

Як працює скло ClimaGuard Solar

Спеціальне напилення зі срібла та інших металів створюють ефект прозорого фільтра, який пропускає видиме світло, але значно знижує проникнення сонячного тепла в будинок і втрату тепла взимку.

Переваги мультифункціонального скла ClimaGuard Solar

Теплоізоляція. Мультифункціональне скло володіє високим рівнем теплоізоляції. Коефіцієнт опору теплопередачі двокамерного склопакета з таким склом складає 1 м2 ℃/Вт. В поєднанні з енергоефективною профільною системою коефіцієнт опору теплопередачі вікна може збільшитися вдвічі.

Економія коштів. Скло ClimaGuard Solar, завдяки своїм властивостям, заощадить на опаленні взимку та кондиціонуванні влітку. В жарку погоду ClimaGuard Solar відбиває 58% спеки, що дозволяє довше зберегти прохолоду в приміщенні й тим самим зекономити на кондиціонуванні.

Взимку, коли стовпчик термометра опускається нижче нуля, від мультифункціонального скла ClimaGuard Solar буде відбито та збережено в приміщенні 78% тепла.

Багато світла. ClimaGuard Solar перевершить всі Ваші очікування щодо прозорості та захисту від сонця. Багатошарове напилення металів на поверхні скла не заважає проходженню світла. З мультифункціональним склом ClimaGuard Solar в приміщенні буде стільки ж світла, як і зі звичайним склопакетом. 

Дзеркальність. Скло ClimaGuard Solar зовні має легку дзеркальність. Це надає вікнам деяку шляхетність. Хоча дзеркальність скла й ледь помітна, але вікна зі склом ClimaGuard Solar гарантовано будуть виділятись на фоні звичайних. При цьому зсередини скло ClimaGuard Solar виглядає абсолютно прозорим.

Куди краще встановлювати вікна зі склом ClimaGuard Solar

Якщо Ваші вікна виходять на сонячну сторону — в приміщенні може стояти неймовірна спека. Навіть жалюзі та штори не завжди можуть допомогти захиститися від палкого сонця. Мультифункціональне скло ClimaGuard Solar захистить від спекотного сонця та збереже прохолоду в приміщенні. 

Чудовим рішенням для використання скла ClimaGuard Solar стануть приміщенням з великою площею засклення. Таке скло допоможе зберегти комфортну температуру незалежно від пори року.

Якщо робоча зона чи місце для відпочинку знаходиться прямо біля вікна - скло ClimaGuard Solar ідеально підійде для створення комфорту та затишку.

Мультифункціональне скло підійде як для будівництва нових споруд, так і для реставрації старих будівель. Ви можете замінити склопакети навіть в старих металопластикових вікнах і почати заощаджувати прямо зараз. 

Використання склопакетів з  мультифункціональним склом забезпечує комфорт в оселі протягом усього року, та дає змогу економити — зимою на опаленні, влітку на кондиціонуванні. 

До 30 червня 2019 року діє акційна пропозиція на вікна - мультифункціональне скло ClimaGuard Solar за ціною звичайного. Замовляйте вікна з мультифункціональним склом та насолоджуйтесь комфортом в будь-яку пору року.

Замовити

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (6 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню