3 причини чому потрібно міняти вікна

3 причини чому потрібно міняти вікна

3 причини чому потрібно міняти старі вікна на нові металопластикові вікна

Дуже часто люди, що планують ремонт квартир, замислюються про доцільність заміни вікон. При цьому виникає помилкова думка, що описані продавцями характеристики металопластикових вікон всього лише рекламні трюки. Такі сумніви марні.

Велика частина багатоквартирних будинків була побудована в 60-80 роках. Тоді ж вони і були засклені.

За стільки років навіть найміцніші дерев'яні вікна розсохлися і втратили нормальний зовнішній вигляд. Протяги і облуплена поверхня від багаторазового фарбування завдає багато клопотів. А що вже говорити про щорічне заклеювання перед зимою.

Варто задуматися, чи потрібно мерзнути, а часом і хворіти, встановлювати додаткові обігрівачі, тому що ваші вікна більше не виконують своїх функцій.

Очевидно, що заміна старих на нові металопластикові вікна вирішить величезну кількість проблем:

  • Правильно вибрана комплектація вікна і професійний монтаж - це запорука відсутності продування і, що більш важливо, зведення до мінімуму тепловтрат через віконний отвір. А це не тільки комфортне перебування в приміщенні, але і економія на опаленні в холодний період року. Ви не опалюєте вулицю, тим самим бережете свій бюджет.
  • Металопластикові вікна мають прекрасну шумоізоляцію. Ця якість особливо актуально для квартир, вікна яких виходять на проїжджу частину або шумні проспекти.
  • Окремим задоволенням є догляд за ПВХ вікнами. Їх не потрібно фарбувати. Одного разу вибравши колір профілю, білий або під дерево, отримуємо конструкції, які не змінюють свій зовнішній вигляд багато років. Нам залишається тільки періодично мити їх засобами, які не містять кислот та абразивних речовин. 

Крім перерахованого вище, металопластикові вікна мають значну перевагу перед дерев'яними - багатофункціональну фурнітурну обв'язку. З нею можна відкривати вікна повністю або встановити «на відкид», тим самим зручно провітрити кімнату. А ще є функція мікропровітрювання - вузька щілина, яка дозволяє провітрювати кімнату в холодну пору року.

Металопластикові вікна як правило виготовляють за індивідуальними розмірами з урахуванням параметрів приміщення (опалення, матеріал стін, їх утеплення, поверховість). Так само будуть враховані побажання клієнта щодо геометричної форми, кольору конструкції та наявності декоративних елементів в склопакеті.

Якщо звернутися в компанію з професійним підходом виготовлення конструкцій і технології їхнього монтажу, придбані конструкції не тільки зроблять ваше житло більш сучасним і затишним і прослужать багато років, але і стануть правильним економічним вкладенням коштів. А сьогодні це дуже актуально.

Замовити вікна

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (4 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню