Авторизований партнер Rehau - 2014

Авторизований партнер Rehau - 2014
Авторизований партнер Rehau - 2014

18 липня 2014 ТМ "Вікна КОРСА" підтвердила статус "Авторизований партнер REHAU".

Статус авторизованого партнера видається компанією REHAU, якщо компанія-претендент відповідає вимогам що вимагає REHAU до якості продукції та організації виробничих процесів.

В процесі сертифікації, фахівці компанії REHAU, перевіряють вироби на вологопроникнення, повітряпроникнення. Проводиться контроль якості як у процесі виробництва комплектуючих для вікон, так і після складання в готовий виріб.

Вже більше 65 років німецький концерн REHAU розробляє і виробляє профільні системи для вікон, фасадів та дверей, впроваджуючи інноваційний світогляд, реалізуючи практичний підхід і традиційно високі стандарти якості. Такі ж високі вимоги він висуває і до своїх авторизованих партнерів.

Щорічна сертифікація не означає, що REHAU "забуває" про партнера до наступної сертифікації. Проводяться регулярні позапланові перевірки з виїздом на заводи партнерів. Таким чином якість продукції гарантована постійно, на протязі року, до наступної сертифікації.

Саме сертифікація дозволяє нам, як авторизованому партнеру REHAU підтримувати планку якості продукції на найвищому в Україні рівні. Наша продукція відповідає всім державним стандартам, а за багатьма параметрами (таким як енергоефективність, міцність армування, термін служби виробу, екологічна безпека) перевершує вимоги ДБН.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню