Авторизований торговий партнер REHAU в Білій Церкві

Авторизований торговий партнер REHAU в Білій Церкві

Компанія «Вікна КОРСА» щиро вітає свого офіційного представника Наталію Іщук з міста Біла Церква з отриманням сертифікату про надання статусу «Авторизований торговий партнер REHAU».

Авторизований торговий партнер REHAU в Білій Церкві

Для нас це теж перемога, адже наші вікна та професіоналізм нашого партнера відповідають вимогам німецького концерну REHAU!  Статус Авторизованого партнера REHAU надається лише у тому випадку, якщо представник дотримується вимог якості до продукції, слідкує за організацією високого рівня процесу продажів та обслуговування клієнтів. Також особлива увага звертається на організацію та виконання монтажно-будівельних робіт відповідно до вимог ДСТУ.

У процесі сертифікації фахівці компанії REHAU особливу увагу звертають на рівень сервісу, готовність менеджерів надати кваліфіковану відповідь на питання клієнта, наявність в офісі необхідних зразків продукції. Також не залишається поза увагою питання регулярного навчання та підвищення кваліфікації менеджерів, монтажників та замірників.

Після надання статусу авторизованого торгового партнера представники компанії REHAU проводять регулярні перевірки, здійснюючи наступний контроль якості роботи партнера. Для Вас, як для клієнтів, це гарантує високу якість продукції та професіоналізм менеджерів та монтажників!

Запрошуємо Вас відвідати офіс офіційного партнера ТМ КОРСА і купити вікна в місті Біла Церква за адресою вул. Ярослава Мудрого,  17 та самостійно переконатися у якості та професіоналізмі роботи нашого представника!

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню