Авторизований торговий партнер Rehau в Конотопі

Авторизований торговий партнер Rehau в Конотопі
купити вікна в місті Конотоп

Компанія «Вікна КОРСА» вітає свого офіційного представника Олександру Косачову з міста Конотоп з отриманням сертифікату про надання статусу «Авторизований торговий партнер  REHAU».

1 лютого 2015 року наш дилер Олександра Косачова отримала статус «Авторизований торговий партнер  REHAU», який присвоюється концерном REHAU у випадку дотримання вимог якості виготовленої продукції, організації виского рівня процесу продажів та обслуговування клієнтів, організація та виконання монтажно-будівельних робіт відповідно вимогам ДСТУ.

У процесі сертифікації фахівці компанії REHAU особливу увагу звертають на рівень сервісу, готовність менеджерів надати кваліфіковану відповідь на питання клієнта, наявність в офісі необхідних зразків продукції. Також не залишається поза увагою питання регулярного навчання та підвищення квалафікації менеджерів, монтажників та замірників. 

Після надання статусу авторизованого торгового партнера представники компанії REHAU проводять регулярні перевірки, здійснюючи наступний контроль якості роботи партнера.

Запрошуємо Вас відвідати офіс офіційного партнера ТМ КОРСА і купити вікна в місті Конотоп за адресою вул. Братів Радченків, 51 та самостійно переконатися у якості та професіоналізмі роботи нашого представника!

сертифікат рехау

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню