Авторизований торговий партнер REHAU в Жмеринці

Авторизований торговий партнер REHAU в Жмеринці

ТМ Вікна КОРСА вітає свого офіційного представника ПП Барчишена з міста Жмеринка з отриманням статусу «Авторизований торговий партнер REHAU».

Авторизований торговий партнер REHAU в Житомирі

Щороку спеціалісти компанії REHAU серед своїх партнерів проводять сертифікацію на надання статусу Авторизований торговий партнер REHAU. Дана сертифікація має за мету оцінити якість продукції, високий рівень виконання монтажних робіт відповідно до ДБН, перевірити наявність відповідних зразків продукції в офісі партнера. Також спеціалісти REHAU особливу увагу звертають на рівень професіоналізму менеджерів в офісі, на рівень сервісного обслуговування клієнтів та надання компетентної консультації. Статус надається тільки в тому випадку, якщо партнер повністю дотримується вимог. Тому ми щиро раді за нашого офіційного представника ПП Барчишена в місті Жмеринка, адже наші вікна та професіоналізм партнера відповідають вимогам німецького концерну REHAU! А це, погодьтеся, дуже важливо, адже якість та високий сервіс обслуговування – візитна картка ТМ Вікна КОРСА!

Запрошуємо Вас відвідати офіс офіційного представника ТМ КОРСА та купити вікна в Жмеринці за адресою вул. Соборна, 7 та на власному досвіді переконатися в якості продукції ТМ КОРСА!

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (2 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню