Ефективний монтаж вікон з інноваційною системою «Тепле підвіконня»

Ефективний монтаж вікон з інноваційною системою «Тепле підвіконня»
система Тепле підвіконня для вікон

Компанія «Вікна Корса» проводить технологічні дослідження і знаходить нові способи як зробити свої вікна максимально теплими. У першу чергу ця тенденція стосується якісної установки.

Після успішно проведених випробувань компанія «Вікна Корса» зробила доступною для замовлення по всій території України інноваційну систему для монтажу - «Тепле підвіконня».

Переваги технології «Тепле підвіконня»

  • Не потрібно застосовувати дорогі паропроникні і паронепроникні стрічки для герметизації стиків між підвіконням і вікном;
  • Гарантує належну герметичність стику стіни з вікном в пороговій площині вікна;
  • Забезпечує легке вирівнювання вікна і легкий монтаж у віконний отвір;
  • Полегшує установку як зовнішнього (відлив), так і внутрішнього підвіконня;
  • Відсутність необхідності вирівнювати вікна за допомогою клинів.

Структура «Теплого підвіконня»

Підвіконний блок виготовлений з жорсткого пінополістиролу, стійкого до навантажень. Це відносно дешевий матеріал, який гарантує герметичність вікна в нижній частині протягом тривалого часу.

Продукт легко обробляється: стандартні секції підвіконного блоку можна розрізати до потрібного розміру за допомогою ножа.

З відгуків клієнтів інших компаній нам відомо, що значна частина проблем з вікнами викликана їх неправильною установкою. Більшість з них пов'язана з проникненням холоду та вологи в нижній частині вікна - в області підвіконня. Намокання стіни навколо вікна під відливом і намерзання конденсату на стику вікно-підвіконня пов'язане з наявністю містків холоду, викликаних неправильною установкою вікон.

Саме тому розроблені нами методики «теплого монтажу» спрямовані на зменшення впливу несприятливих зовнішніх умов на роботу вікна.

Інноваційна система «Тепле підвіконня» - це ще одне чудове вирішення проблем, пов'язаних з герметизацією вікон у їх нижній частині.

Технологія, що лежить в основі «Теплого підвіконня», забезпечує оптимальне поєднання вікна зі стіною і, на відміну від традиційної технології, запобігає виникненню містків холоду в незаповнених поліуретановою піною місцях (які залишаються після установки монтажних клинів).

Система «Тепле підвіконня» забезпечує підтримку внутрішнього і зовнішнього підвіконь, гарантуючи їм правильне положення щодо вікна.

Система Тепле підвіконня для віконСистема монтажу "Тепле підвіконня"

Оцініть цю сторінку
Ніхто ще не голосував. Будьте першим
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню