Міфи про металопластикові вікна

Міфи про металопластикові вікна

При появі пластикових вікон на ринку України з’явилась і маса всяких домислів про них. На сьогоднішній день вікна та двері з ПВХ стали буденними речами, а кілька міфів так і залишилися в наших з Вами головах.

Міф № 1 – пластикові вікна дуже дорогі

Коли пластикові вікна тільки з'являлися на нашому віконному ринку, то відносно стандартних дерев'яних вікон вони дійсно коштували цілий стан. Їх встановлювали в основному в дорогі котеджі або квартири в престижних районах. Але за останні 10 років кількість вироблених ПВХ вікон і дверей стало масовим, заводи-виробники збільшили свої обсяги виробництва в десятки разів, що в свою чергу відбилося на вартості виробів в бік істотного здешевлення.

Виробники вікон, у тому числі такі як «Вікна КОРСА», що використовують європейські комплектуючі, ведуть оцінку своєї продукції у валюті та відзначають, що у валюті вартість одного середнього вікна зменшилася вдвічі відносно 2005 року. Крім того, сьогодні ринок пластикових вікон дозволить підібрати варіанти від скромних бюджетних пропозицій і до елітних декоративних конструкцій. При цьому вибір якісного виробника дозволить зберегти всі необхідні базові характеристики навіть при бюджетному варіанті.

Міф № 2 – пластикові вікна небезпечні для здоров'я

Таке твердження, напевно, чує переважна більшість потенційних покупців вікон. На сьогоднішній день це помилкова думка, оскільки недосконалі технології виробництва ПВХ матеріалів давно в минулому. Виробники якісних профілів використовують тільки безпечні стабілізатори в хімічній формулі продукції, що дає можливість сертифікувати продукцію відповідно до санітарних норм. Наприклад, продукція «Вікна КОРСА» рекомендована до установки в дитячих і медичних установах.

Міф № 3 – пластикові вікна встановлюють тільки влітку

Це одне з найбільш поширених помилок. Сьогодні на висоті не лише технології виробництва вікон, але і виробництва монтажного матеріалу. Провідні виробники монтажної піни виготовляють піну, яка дозволяє виробляти якісний монтаж до -7 С. У компанії «Вікна КОРСА» монтажні роботи припиняються тільки на період сильних заморозків або злив.

Безумовно, хто попереджений - той озброєний. Але необґрунтовані страхи не повинні перешкодити Вам стати власниками якісних і красивих вікон. Головне правильно вибрати виробника.

Звертайтеся до фахівців компанії «Вікна КОРСА», ми обов'язково поділимося усіма секретами.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню