Навчальний семінар по слайдинговим системам для ТМ КОРСА

Навчальний семінар по слайдинговим системам для ТМ КОРСА
Навчальний семінар по слайдинговим системам для ТМ КОРСА

7 грудня був проведений навчальний семінар по розсувних системах SWS (Slading Window System) для менеджерів та працівників компанії «Вікна КОРСА».

Дмитрій Гулаков, засновник серії  SWS, продемонстрував що таке розсувна система, з чого вона складається, за яким принципом працює та якими елементами може бути укомплектована для ще більшої зручності у використанні.

Розсувні системи —  надзвичайно зручні конструкції, які можна встановлювати на балконах, лоджіях, зимових садах, а також використовувати в офісах для створення перегородок. Перевагою розсувних систем, безперечно, є економне використання місця. Розсувні системи не займають багато місця на балконі при відкриванні, на відмінно від конструкцій з поворотно-відкидною системою відкривання. 

Семінар пройшов легко та в дружній атмосфері, менеджери та працівники ТМ КОРСА ознайомилися з принципом роботи та технічними характеристиками профільної системи SWS, з її перевагами та особливостями. Отримані знання обов'язково будуть використовуватися в подальшій роботі з клієнтами.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню