Авторизований партнер Rehau у Львові

Авторизований партнер Rehau у Львові
купити вікна у Львові

Компанія «Вікна КОРСА» вітає свого дилера Олександра Григоренка з міста Львів з підтвердженням статусу «Авторизований торговий партнер REHAU» і на 2016 рік.

Статус авторизованого торгового партнера присвоюється компанією REHAU, якщо компанія-претендент відповідає вимогам, які розроблені концерном REHAU, а саме: якість виготовленої продукції, високий рівень організації процесу продажів та сервісного обслуговування, якість та професіоналізм виконання монтажних робіт.

Також у процесі сертифікації фахівці компанії REHAU перевіряють рівень сервісу, наявність в офісі необхідних зразків продукції, контролюють рівень підготовки менеджерів та їхню готовність надати кваліфіковану відповідь на складні питання клієнта. Особлива увага приділяється питанням регулярного навчання та підвищення рівня кваліфікації менеджерів, замірників та монтажників. 

Після надання статусу авторизованого торгового партнера фахівці компанії REHAU складають план і проводять регулярні перевірки, здійснюючи подальший контроль якості роботи офісу партнера.

Це гарантує для клієнта незмінну якість продукції та високий рівень сервісного обслуговування, які відповідають корпоративним стандартам REHAU.

Запрошуємо Вас відвідати офіс партнера ТМ КОРСА у місті Львів за адресою вул. Зелена, 186 та придбати якісні та теплі вікна  REHAU у Львові.

купити вікна у Львові              

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню