Новий офіс в Тернополі

Новий офіс в Тернополі
Новий офіс металопластикових вікон в Тернополі

Ні для кого не секрет, що на Галичині, а саме на Тернопільщині дуже полюбляють та цінують продукцію ТМ ВІКНА КОРСА. Місцеві конкуренти ТМ Корса вирішили завоювати довіру клієнта лише низькими цінами на свою продукцію, а ТМ КОРСА завжди ставить на перше місце сервіс для споживача та якість і ще раз якість!

10 травня 2012 року у м. Тернопіль відкрився новий офіс з продажу вікон та дверей виробництва ТМ КОРСА. Цей офіс не звичайний. Він особливий. Особливий він не тим, що у ньому можна замовити якісні вікна або двері виробництва ТМ Корса, це можна зробити у всіх офісах ТМ КОРСА по всій території України. Особливий він тим, що у його оформлення вклали душу та серце жінки.

Ідея оформлення внутрішнього простору приміщення належала нашому новому партнеру. Орися Бесага (так звати нашого нового представника в м.Тернопіль) у команді з менеджерами відділу реклами ТМ КОРСА створили таку атмосферу, що сюди хочеться завітати ще не один раз.

У офісі є навіть канапа у корпоративних помаранчево-синіх кольорах, на якій покупець зможе відпочити та відчути себе клієнтом, який отримує дійсно сервіс європейського рівня.

У виставковій частині офісу представлений зразок вікна з профілю REHAU виробництва ТМ КОРСА у кольорі темний дуб. Вікно має дві робочих стулки, одна з яких на класичній фурнітурі GU, а друга на прихованій фурнітурі. Склопакети вікна прикрашені декоративними вставками у вигляді італійських шпросів золотого та білого кольору.

Відкриття пройшло у дружній атмосфері, усі працівники нового представництва ТМ КОРСА у м. Тернопіль охоче розповідали відвідувачам чисельні переваги виробів виробництва ТМ КОРСА.

На відкритті були присутні наші надійні партнери з Тернополя та Збаража – Василь Вовк та Вадим Свинцицький, а також представники ТМ КОРСА – регіональний директор Притула Олександр та територіальний менеджер Андрій Кичка. Також, по місцевим звичаям, приміщення було освячено священиком місцевої церкви.

Бажаємо нашим новим партнерам Орисі та Руслану (ПП Бесага) подальшого розвитку та зростання разом з ТМ КОРСА.

Купити вікна Тернопіль можна відвідавши новий офіс ТМ КОРСА за адресою:
Тернопільска обл., м. Тернопіль
вул. Замонастирська, 6
(поруч з магазином "Формула-1")
тел. (067) 35-40-661

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню