Тепла дистанційна рамка

Тепла дистанційна рамка
Дистанційна рамка SWISSPACER

ЩО ТАКЕ ТЕПЛА РАМКА

Багато виробників сучасних світлопрозорих конструкцій використовують алюмінієві дистанційні рамки при виготовленні склопакетів. Алюміній чудово протистоїть вологості і має стильний зовнішній вигляд. Але, на жаль, у нього є недолік - висока теплопровідність близько 200 Вт/м2.

Однак ринок диктує все нові і нові вимоги щодо енергозбереження. З технологією «теплий край», розробленою компанією SWISSPACER, зростає ефективність всієї конструкції за рахунок усунення містків холоду, створюваних алюмінієвими рамками.

В основі нової технології - полімерна рамка, розроблена спеціально для склопакетів. Нова дистанційна рамка має повне право називатися «теплою», адже її теплопровідність дуже низька - 0,16 Вт/м2Простір між склом, яке задається шириною теплої дистанційної рамки, може бути заповнене інертним газом, що є ключовим фактором для забезпечення енергоефективності.

Коли використовуються алюмінієві дистанційні рамки, по контуру склопакета утворюється місток холоду, адже алюміній прекрасно проводить тепло. Цей місток холоду приводить до охолодження вздовж краю скла. Теплі дистанційні рамки позбавлені цього недоліку. Імовірність появи конденсату вздовж краю скла набагато нижча.

Тепла дистанційна рамка SWISSPACER

Дистанційна рамка SWISSPACER - це краща тепла рамка, виготовлена з композитного матеріалу на базі полімеру. Технологія була розроблена для потреб авіаційної промисловості. Тонка металева фольга нанесена на бічні грані (алюміній або нержавіюча сталь ) гарантує рамці SWISSPACER герметичність і хорошу адгезію до всіх матеріалів, що становлять склопакет. Тепла рамка SWISSPACER має ту ж зовнішню геометрію, що і звичайні алюмінієві рамки і володіє високою механічною і термічною стійкістю (витримують нагрівання до температури 100°С). Не менш важливим фактором є те, що дистанційна рамка SWISSPACER піддається вторинній переробці.

Гнучкі кутові з'єднувачі

При використанні гнучких кутових з'єднувачів гарантується хороша герметизація дистанційної рамки, яка не залежить від кута з'єднання.

Застосування

SWISSPACER - це тепла дистанційна рамка, яка покращує термоізоляцію в склопакетах і рекомендується до застосування як для житлових, так і для виробничих приміщень.

Завдяки високій теплоізоляції і механічній міцності, а також великій стійкості до термомеханічних навантажень, її можна використовувати на фасадах і в алюмінієво-скляних системах мансардних вікон для дахів. З'єднуються дистанційні рамки за допомогою спеціальних роз'ємів і кутових ключів.

Переваги

1. Термічна ізоляція:

  • підвищення коефіцієнту теплоізоляції всього вікна на 5 %;
  • відсутність містка холоду по краю склопакета;
  • підвищення термічного комфорту поблизу вікна.

2. Ідеально підходить для двокамерного склопакета, так як має міцну, жорстку структуру;
3. Матова поверхня не дає відблисків на склі;
4. Забезпечує 100 % герметичність склопакета;
5. Знижує ризик утворення конденсату.
6. Забезпечує естетичний вигляд вікон:

  • багата гама відтінків ( 17 кольорів) дозволяє створити гармонійне поєднання дистанційної рамки з віконною рамою і фурнітурою;
  • гарантована стійкість до ультрафіолетового випромінювання;
  • відсутність металевого блиску;

Європейські стандарти і тести

Теплі дистанційні рамки SWISSPACER відповідають усім європейським нормам і вимогам:

  • Параметри теплої дистанційної рамки SWISSPACER відповідають новим європейським стандартам PN-EN ISO 10077
  • Склопакети з рамкою SWISSPACER відповідають європейському стандарту PN-EN 1279 та французької AVIS TECHNIQUE.
Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.7 (10 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню