Весняний Будівельний Форум у Львові

Весняний Будівельний Форум у Львові
купити вікна у Львові

15-18 березня у Львові відбулася найбільша в Західній Україні будівельна виставка — Весняний Будівельний Форум. У виставці взяли участь більше 100 компаній зі всієї України та були представлені нові досягення будівельної індустрії: інноваційні енергозберігаючі конструкції, покрівельні матеріали, секційні ворота, твердопаливні котли, теплові насоси та багато іншого.

На форумі була представлена продукція компанії «Вікна КОРСА» нашим офіційним представником в місті Львів компанією «Техно-СІМС». Будучи лідером з продажу металопластикових та алюмінієвих конструкцій, секційних воріт, автоматики, шлагбаумів, ролокасет, маркіз (висувних дашків), компанія Техно-СІМС не могла залишитися осторонь такої події. На виставці було представлено два стенди компанії «Техно-СІМС», де всі відвідувачі мали змогу детально ознайомитися з продукцією та отримати кваліфіковану консультацію з приводу вибору енергозберігаючих вікон, дверей, воріт та іншої продукції.

купити пластикові вікна у Львові
купити вікна у Львові

 

купити металопластикові вікна у Львові
вікна у Львові

Ми вдячні всім, хто відвідав виставку та стенди компанії «Техно-СІМС» та сподіваємося, що ви знайшли щось цікаве та корисне для себе та свого будинку. Купити вікна у Львові можна в наших фірмових магазинах і точках продажу.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×