Відень-Будапешт 2016 - незабутні емоції для партнерів та колег ТМ Вікна КОРСА

Відень-Будапешт 2016 - незабутні емоції для партнерів та колег ТМ Вікна КОРСА

Для працівників компанії “Вікна КОРСА” листопад виявися надзвичайно багатим не тільки на плідну роботу, а й на відпочинок. 

5 листопада в колі друзів, партнерів та працівників ми відсвяткували своє повноліття, а 10-13 листопада - здійснили мрію, побувавши в найкращих містах Європи - у Будапешті та Відні. 

Переможці конкурсів “Кращий менеджер 2016”, “Кращий менеджер серед АТПРів” та “Кращий торговий представник” разом із керівництвом компанії здійснили разом сповнену емоцій подорож у Будапешт та Відень. 

Ось якими враженнями поділилися учасники подорожі.

Будапешт зустрів нас прохолодною погодою та дощем. Та це не завадило нам насолоджуватися фантастичною архітектурою та атмосферою міста. Будинок Парламенту, Будайська фортеця, Оперний театр, замки та ще безліч пам’яток, які вразили нас своєю величчю та красою. Але найбільше захоплення викликав вечірній Будапешт та прогулянка по Дунаю на теплоході з келихом шампанського.

Наступного дня наша група переїхала в місто Відень, де на нас чекав чудовий сюрприз - вечеря у винному погребі з дегустацією вина. Вечір пройшов у теплій атмосфері, а завдяки талановитому акордеоністу ми не тільки дегустували вина, а ще й співали та танцювали.

У Відні була цікава піша екскурсія містом та незабутня вечеря-сюрприз в ресторані від компанії REHAU. Під керівництвом шеф повара ми самостійно приготували смачну вечерю. Ми не просто готували, а були поділені на 4 групи, кожна з яких відповідала за окрему страву та її подачу на стіл. Командний дух, дружня атмосфера та єднання емоціями - ось такий у нас вийшов вечір у Відні.

В неділю ми вирушили додому. Це була неймовірно цікава подорож, за що ми щиро дякуємо всім учасникам та організаторам!

Спогади про подорож дають наснагу й надалі працювати на всі 100 і з нетерпінням очікувати на наступні конкурси та зустрічі з друзями. Співпраця колег та партнерів ТМ КОРСА дійсно дає не тільки матеріальні результати, а й утворює відчуття справжньої сім’ї та дружби поза роботою! 

Зазначимо, що шанси дилерів, які стають офіційними АТПР ТМ КОРСА, на виграші в наступних конкурсах збільшуються фактично вдвічі !

Вікна КОРСА - з нами тепліше:) 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню