Відкриття нового представництва ТМ КОРСА в м. Дубно

Відкриття нового представництва ТМ КОРСА в м. Дубно
Відкриття нового представництва ТМ КОРСА в м. Дубно

25 жовтня відбулося довгоочікуване відкриття нового представництва ТМ КОРСА в м. Дубно Рівненської області. Регіональний директор Західного регіону Івтушок Юрій разом з керівником нового салону Кушнірук Валентиною урочисто перерізали стрічку й зустрічали перших відвідувачів.

Про відкриття жителі дізнавалися не тільки по прикрашеному квітами й кульками фасаду будівлі, але й з інформаційних листівок, які розповсюджували в місті представники офісу. Дана листівка інформувала про те, що тепер якісні металопластикові конструкції виробництва ТМ КОРСА можна замовити і в м. Дубно.

Перших покупців чекали фірмові подарунки від ТМ КОРСА: термометри, чашки, ручки, блокноти, а також приємна обстановка всередині офісу.

Варто відзначити, що ця подія дуже важлива для нас, адже тепер жителі м. Дубно та ближніх районів зможуть встановлювати якісні вікна надійного виробника, а також користуватися послугами кваліфікованих спеціалістів.

Замовити вікна або отримати консультацію в м. Дубно ви можете за адресою вул. Семидубська, 2 (біля Пошти) або звернувшись за тел. (063) 481-13-99, (03656) 4-54-08.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (2 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню