Відкриття офісу ТМ КОРСА у Луцьку

Відкриття офісу ТМ КОРСА у Луцьку
 Відкриття офісу ТМ КОРСА у Луцьку

Цей проект став початком плідної співпраці між потужною віконною фірмою "Євродек" та ТМ КОРСА.

Відкриття офісу було урочистим. На ньому були присутні працівники нашого партнера ПФ "Євродек" на чолі з керівником Віктором Богдановичом Свередою та представники керівництва ТМ КОРСА Злотницький Сергій та Притула Олександр.

Під оплески присутніх, після символічного перерізання стрічки, офіс був урочисто відкритий!

Цей офіс не зовсім звичайний.

По-перше, він знаходиться у дуже вдалому місці – у ТЦ "Троянда", поруч розташована зручна парковка для автомобілів клієнтів, а величезна вивіска "Вікна Корса" шириною 20 (!) метрів тепер прикрашає фасад будівлі по вул. Соборності, 14а. Масштаб вивіски вразив усіх, певно це найбільша вивіска ТМ КОРСА в Україні.

По-друге, цей проект був спільною роботою маркетолога ПФ "Євродек" Тетяни Койш, відділу реклами ТМ КОРСА та територіального менеджера ТМ КОРСА Юрія Івтушка.

Результатом  роботи цієї команди став чудовий офіс, оформлений у корпоративних кольорах, у якому панує така чудова атмосфера, що сюди хочеться завітати ще не один раз.

У виставковій частині офісу представлений зразок вікна з профілю REHAU виробництва ТМ КОРСА у кольорі темний дуб. Вікно має дві робочих стулки, одна з яких на класичній фурнітурі GU, а друга на прихованій фурнітурі. У верхній частині вікна встановлена армована арочна стулка. Склопакети вікна прикрашені декоративними вставками у вигляді італійських шпросів золотого та білого кольору.

Також клієнти можуть побачити та випробувати вхідні двері з профілю REHAU Т118, виробництва ТМ Корса, які мають назву "Золота рибка". Назва не випадкова, адже плавність ліній гнутих імпостів елегантно створює малюнок у вигляді чарівної золотої рибки.

Нехай ваше помешкання стане яскравішим –  придбайте двері вашої мрії.

Бажаємо нашим новим партнерам ПФ "ЕВРОДЕК" подальшого розвитку та зростання разом з ТМ КОРСА.

Купити вікна у Луцьку можна відвідавши новий офіс ТМ КОРСА за адресою:
Волинська обл, м. Луцьк,
вул. Соборності, 14а (ТЦ "ТРОЯНДА")
тел. моб. (050) 372-80-30
тел. (03322) 28-05-00

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню