Відкриття офісу в Кіровограді

Відкриття офісу в Кіровограді
Відкриття офісу в Кіровограді

Наприкінці березня 2013 відкрилося офіційне представництво компанії "Вікна КОРСА" у Кіровограді. Офіс, у якому жителі Кіровограда зможуть придбати нашу продукцію розташувався за адресою вул. Пушкіна, 41. Відкриття офісу розширило мережу представництв нашої компанії.

Разом з нами відкриття офісу святкували клієнти компанії, і звичайно ж, наш новий дилер Хоренженко Геннадій Іванович відкрив нову точку продажів. У ході офіційної частини регіональний директор по східному регіоні Євген Гуменюк розповів про місію компанії, нові продукти та послуги, про цілі компанії і про наші досягнення у віконних технологіях.

Особливий інтерес у гостей заходу був викликаний останніми розробками та проектами компанії. Напевно ні для кого вже не секрет, що компанія "Вікна КОРСА" є одним з провідних виробників високоякісних металопластикових та алюмінієвих конструкцій і особливе місце в їхньому виробництві займають нестандартні конструкції. Серед них були особливо відзначені енергозберігаючі вікна та двері, вікна із захистом від злому, арочні вікна, рішення для скління балконів і лоджій та багато інших інноваційних продуктів компанії. Виготовляючи надійні металопластикові вікна, ТМ КОРСА вже більше 25 років співпрацює з німецькими компаніями REHAU та GU.

За рахунок високоякісного обладнання, якісних комплектуючих та злагодженої кваліфікованої роботи фахівців компанії, наша продукція займає гідне місце не тільки на ринку України, але і з осені 2012 року і в республіці Молдова.

Євгеном було відзначено, що ТМ КОРСА вже 7 років поспіль є лідером у конкурсах проводяться компанією REHAU для партнерів у номінації "Вікна (встановлення та продаж)". Всі ці фактори дозволяють компанії пропонувати продукцію своєму покупцеві з 10-ти річною гарантією якості. Зацікавить кінцевого споживача так само і той факт, що ТМ КОРСА постійно проводить акції, беручи участь в яких можна отримати приємні знижки.

Купуючи металопластикові вікна ТМ "Вікна КОРСА" Ви можете бути впевнені в їхній якості.

По закінченні офіційної частини представники компанії "Вікна КОРСА" і господарі офісу обговорювали цікаві моменти ведення бізнесу, ділилися досвідом співпраці та планами на майбутнє.

Купити вікна в Кіровограді Ви можете за адресою вул. Пушкіна, 41, а отримати детальну консультацію можна просто зателефонувавши на один із вказаних номерів: 0522 - 27-34-15, 095-691-16-63, 096-198-53-65, 093-916-46-29

Вас завжди буде радий побачити директор представництва Хоренженко Геннадій Іванович
Для Вас двері офісу відкриті З 9:00 по 18:00 з понеділка по п'ятницю

Так само купити вікна в Кіровограді Ви можете звернувшись в інтерактивний віконний калькулятор на нашому сайті.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню