Відкриття салону ТМ КОРСА у місті Хуст

Відкриття салону ТМ КОРСА у місті Хуст
Відкриття салону ТМ КОРСА у місті Хуст

Побудований салон (наголошуємо, що не офіс, а саме салон) з продажу вікон та дверей у м. Хуст є одним з найбільших на теренах України та виділяється тим, що він спроектований та побудований повністю для ТМ КОРСА.

На сьогодні це одна з найкращих точок продажу продукції ТМ КОРСА в Україні! Це є своєрідний виклик та орієнтир нових стандартів для усіх партнерів ТМ КОРСА!

Салон має площу 160 м2 та від початку спланований згідно європейських стандартів, тобто має 3 зони:

1 зона - "Робоча зона менеджера", у ній розміщено:

  • 2 робочих місця для менеджерів, обладнаних персональними комп'ютерами з програмним забезпеченням для розрахунку конструкцій виробництва ТМ ВІКНА КОРСА;
  • ексклюзивний робочий стіл на 2 робочих місця (виготовлений під замовлення, довжина майже 5 метрів);
  • стійка із зразками профільних систем ТМ КОРСА (18 шт.) (додані нові варіанти з сірим віконним ущільнювачем та напівкруглим штапиком, так як він має попит у Західному регіоні України та в Европі);
  • три плазмових панелі для демонстрації клієнтам самого процесу розрахунку вікон або дверей та демонстрації рекламних роликів та сюжетів про виробництво металопластикових конструкцій ТМ КОРСА;
  • за спиною менеджера встановлена плита з прозорого матеріалу із логотипом КОРСА, що підсвічується.

2 зона - виставкова, у ній 8 (!) виставкових зразків.

Усі зразки виготовлені під замовлення по макетах, які розробив наш партнер ПП "Вакум-Пласт" (м. Хуст, Закарпатська обл.) особисто.

Представлені 4 вікна та 4 двері (від простого варіанту до ексклюзиву з гнутими імпостами, армованими арками, фацетовими вставками, італійськими шпросами та псевдовітражами).

Зразки встановлені у 2 ряди (вікна та двері окремо), закріплені у ковані каркаси, що виготовлені під замовлення місцевими майстрами-ковалями.

І нарешті 3 зона - зона релаксу (зона для відпочинку клієнтів та їх супутників, або членів їх родин, які завітали до салону ТМ КОРСА у місті Хуст).

У зоні відпочинку знаходяться 2 шкіряних дивани та крісло виконані у корпоративних кольорах, скляний столик, акваріум та кавоварка. Все зроблено для наших клієнтів.

Фасад офісу оформлений у корпоративних кольорах. Синій дах, помаранчева плитка, синьо-помаранчева бруківка, прапори з логотипами "ТМ КОРСА" та "REHAU", вітрина з профілю REHAU BRILLANT DESIGN у ексклюзивній синій ламінації - все це виглядає дуже ефектно та привертає увагу потенційних та постійних клієнтів салону.

На даний момент офіс відвідує велика кількість клієнтів, які користуються справжнім європейським сервісом від партнерів ТМ КОРСА.

Дякуємо нашим офіційним представникам у м. Хуст ПП "Вакум-Пласт" та особисто Євгену Гінцяку та Роману Зекану за роботу по запуску цього масштабного проекту.

Купити вікна у Закарпатській області та у місті Хуст можна за адресою: місто Хуст (Закарпатська область), вул. Львівська, 75, телефон: (097) 916-25-50; (067) 494-06-21.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню