Всеукраїнський спеціалізований форум в Донецьку

Всеукраїнський спеціалізований форум в Донецьку

віконний форум в ДонецькуВсеукраїнський форум в Донецьку

З 13 по 16 березня компанія "Вікна КОРСА" спільно зі своїм донецьким партнером ПП Косенко Юрієм взяла участь у Всеукраїнському спеціалізованому форумі в Донецьку. Виставка була присвячена будівництву і архітектурі. На території її павільйонів розмістилися компанії з усіх куточків України, представляючи свою продукцію і заводячи нові ділові знайомства.

На виставці були представлені такі напрямки:

  • Вікна з різних матеріалів і профілів
  • Покрівельні матеріали
  • Гідроізоляційні матеріали
  • Теплозвукоізоляційні матеріали
  • Фасадні фарби
  • Дизайн приміщень, елементи інтер'єру, штори, гардини
  • Будівельний інструмент

Торгова марка ТМ КОРСА була представлена ​​у категорії «Будівельні матеріали та технології» де зайняла особливе місце серед безлічі компаній, які представляли свою продукцію. Вікна компанії "Вікна КОРСА" відразу привернули увагу відвідувачів виставки своєю незвичністю, красою дизайну і чудовою якістю виконання.

Кожен відвідувач виставки мимоволі затримувався біля нашого стенду щоб помилуватися дизайнерськими рішеннями в здавалося б стандартній галузі будівельних матеріалів, яка несподівано змогла здивувати.

Експозиція ТМ КОРСА була представлена ​​зборами зразків нестандартної інноваційної продукції, яка є козирем компанії.

Особливу увагу привернула віконна паралельно-зсувна система, а також інноваційне вікно з профілю REHAU Geneo, які володіють унікальними показниками за багатьма характеристиками.

Застосування іноваційних віконних технологій дозволяє значно знизити витрати власникам вікон на опалення квартири або будинку в холодну пору року і на охолодження приміщень у спекотну.

Виставка принесла масу позитивних емоцій, безліч перспективних знайомств, а ми зібрали чудові відгуки про продукцію компанії.

Презентації новинок, консультації уважних і кваліфікованих фахівців і готові рішення по склінню будь-якого виду приміщень - наша компанія з гідністю представила на своєму виставковому стенді все це.

Варто так само відзначити, що за останній рік значно збільшився асортимент продукції компанії, що безумовно позначилося на підвищеному інтересі покупців.

Донецька виставка виявилася зручним майданчиком для презентації послуг і пропозицій компанії, а також для зустрічі з діючими та потенційними клієнтами.

Купити вікна в Донецьку Ви зможете звернувшись до наших офіційних дилерів.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню