Всеукраїнський зліт дилерів 2012

Всеукраїнський зліт дилерів 2012
Всеукраїнський зліт дилерів 2012

10 лютого 2012 року компанія КОРСА традиційно збирала своїх друзів і партнерів на щорічну конференцію. До нас приїжджають гості з усіх міст і регіонів, адже на карті України вже майже не залишилося великих населених пунктів, в яких немає представництва ТМ "Вікна КОРСА". Тільки в минулому році було відкрито понад 30 нових офісів в пізнаваному фірмовому стилі.

На конференції були підведені підсумки 2011 року, озвучені плани на 2012-й.

Гості конференції - представники компанії REHAU - Олег Бондаренко (керівник відділу світлопрозорих конструкцій) і Андрій Рубцов (технічний спеціаліст).

Приємною частиною зустрічі стало нагородження наших представників, які в 2011 році досягли найкращих результатів. Керівництво компанії відзначило тих, у кого був найвдаліший старт в 2011 році, найкращі результати навчання, правильний підхід до роботи з брендом, розвитку дилерської мережі.

Особливої номінацією були відзначені лідери по продажам в районах, які працюючи в населених пунктах районного рівня, домагаються відмінних фінансових результатів і надають своїм клієнтам рівень сервісу, що відповідає корпоративним стандартам.

Кульмінацією зустрічі стало нагородження представника ТМ КОРСА в м. Кельменці - Василя Спасика, який за одностайним рішенням керівництва і співробітників нашої компанії став переможцем у найтеплішій номінації - "Серце ТМ КОРСА"!

Дякуємо всім нашим партнерам за теплу зустріч, позитивний настрій і бажаємо плідної співпраці та успішних продажів в 2012 році.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню