Виставка Будіндустрія 2012 в Херсоні

Виставка Будіндустрія 2012 в Херсоні
 Виставка Будіндустрія 2012. Вікна в Херсоні

Наприкінці квітня в Херсоні проходила міжрегіональна спеціалізована виставка БУДІНДУСТРІЯ 2012. На виставці відвідувачі могли ознайомитися з пропозицією різних компаній, які допомагають зробити будинки та квартири гарнішими, затишнішими, комфортнішими.

ТМ КОРСА традиційно брала участь, представивши жителям Херсона виставковий стенд з новітніми розробками нашої компанії.
Виставка БУДІНДУСТРІЯ 2012 Херсон Стенд ТМ КОРСА на виставці в Херсоні Ексклюзивні армовані двері на Херсонській виставці Ажіотаж біля стенду ТМ ВІКНА КОРСА на виставці в Херсоні Пластикові вікна від ТМ КОРСА на щорічній виставці БУДІНДУСТРІЯ

Теплі рішення для вікон – ексклюзивний профіль REHAU GENEO, енергозберігаючі склопакети з аргоном і криптоном – для завбачливих і економних клієнтів.
Комплексне скління нашим херсонським партнеромКомплексне скління нашим херсонським партнером

Вікна КОРСА ідеально підходять для спекотного клімату південних регіонів України, де витрати на кондиціонування приміщення влітку перевищують витрати на обігрів приміщення взимку. Фірмові енергозберігаючі склопакетиКОРСА Silver-Comfort, КОРСА Argon-Comfort і КОРСА Krypton-Comfort зменшують пропускання сонячної теплової енергії і сонячної радіації, зберігаючи при цьому максимальне світлопропускання і передачу кольорів.

Армовані арки, нестандартні двері з усім розмаїттям рішень, декоративне оформлення вікон і склопакетів – для того, щоб будинки наших клієнтів були по-справжньому красивими і ексклюзивними.

Авторизованим партнером компанії КОРСА в Херсоні вже протягом 7 років є Ярослав Весна. За цей час партнерські відносини переросли в дружні – нам дуже імпонує відкритість, клієнтоорієнтованість і прогресивність Ярослава та його співробітників.

Купити вікна в Херсоні можна в 2 брендованих офісах, за адресами:

  • Херсон, вул. Карла Маркса, 42/а. Телефон: (066) 159-06-66, (0552) 44-14-11
  • Херсон, вул. 40 р. Жовтня, 17. Телефон: (0552) 26-61-35, (0552) 44-28-61

Менеджер ТМ КОРСА у віконному офісі в Херсоні по вул. 40 років Жовтня, 17 Зразки продукції в Херсонському офісі ТМ КОРСА Фасад офису ТМ КОРСА Вхід в офіс ТМ КОРСА по вул. Карла Маркса, 42а Вікна та двері прямо в офісі ТМ КОРСА Робоче місце менеджера у віконному офісі

В наших офісах клієнти отримують кваліфіковані консультації, відповіді на всі запитання по склінню, і можуть вибрати якісний продукт з 10-річної гарантією, який буде відповідати найвищим запитам. Всі співробітники КОРСА Херсон: менеджери, замірники, монтажники – пройшли навчання та сертифікацію в Тенінг-центрі ТМ КОРСА, тому рівень компанії відповідає найвищим вимогам.

Запрошуємо всіх відвідати комфортні та привітні офіси КОРСА Херсон і переконатися в розмаїтті рішень та якості нашої продукції.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню