Перший вебінар

Перший вебінар
REHAU GENEO (рехау генео) - нове слово у віконних технологіях

26.11.2010 в системі навчання ТМ КОРСА стався прорив!

Відбувся перший on-line семінар за темою "REHAU GENEO - нове слово у віконних технологіях". 

Нова форма проведення семінару, дозволила без відриву від робочих місць за допомогою web-технологій в режимі реального часу ознайомити персонал фірмових салонів компанії з технічними характеристиками, особливостями, перевагами і перспективами нової профільної системи від компанії REHAU.

На семінарі віртуально були присутні менеджери із Запоріжжя, Енергодара, Києва, Вінниці, Хмельницького, Шепетівки, Хмільника, Могилів-Подільського, Ладижина, Калинівки та інших міст.

Всі учасники мали можливість задавати питання і брати участь в обговоренні теми за допомогою чатового вікна або, за наявності мікрофона, в діалоговому режимі.

Нова форма дистанційного навчання дозволить оперативно знайомити менеджерів фірмових салонів, а також дилерів з усієї України з новинками продукції ТМ КОРСА, нормами і вимогами при їх виготовленні, а також консультувати у сфері законодавства, оподаткування, програмного забезпечення і т.д.

Таким чином нові технології дистанційного навчання для співробітників і партнерів компанії стануть вектором поліпшення якості обслуговування споживачів нашої продукції.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню