Знайомтесь - Термоскло!

Знайомтесь - Термоскло!
Знайомтесь - Термоскло!

В січні 2015 року ТМ «Вікна КОРСА» ще раз підтвердила свій статус лідера за кількістю впроваджених інновацій. Спільно з торговою маркою «ТЕРМОСКЛО» ми запустили в продаж на території України відразу два високотехнологічних продукти: склопакети з електричним підігрівом – термоскло та альтернативну систему електричного опалення – термоплінтуси.

ТЕРМОСКЛО - 0% втрат тепла через вікна

Термоскло – перші вікна, які по-справжньому теплі! Поверхня скла нагрівається, завдяки чому створюється ефект «теплової завіси» і втрати тепла через віконні і дверні прорізи відсутні.

Термоскло – універсальне рішення! Допускається установка як в нові вікна, так і у вже встановлені вікна (навіть інших виробників).

Термоплінтус – опалювальна система, яка використовує ефект темперування стіни для створення комфортної температури в приміщенні. Простіше можна пояснити так: нагрівальний модуль кріпитися на стіну, нагріває її і видаляє вологу з стіни (прощавай цвіль і грибок), створює ефект теплової завіси і нагріває предмети в приміщенні. По ефективності обігріву термоплінтус перевершує системи водяного опалення на 20-30%, а це означає, що він набагато економічніший.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (2 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню