Новий офіс у місті Хуст

Новий офіс у місті Хуст
металопластикові вікна в місті Хуст

Вітаємо наших партнерів з відкриттям нового офіційного представництва в місті Хуст
(Закарпатська обл.) За адресою в по вул. 900-річчя в торговому центрі "Сенатор".

Особливо хочеться відзначити те, як наші представники в Закарпатській області ПП "Вакум-Пласт" поставилися до облаштування нової точки продажів ТМ "Вікна КОРСА". До послуг клієнтів затишне і світле приміщення, оформлене в корпоративному стилі, в якому вони можуть ознайомитися із зразками і замовити якісні металопластикові вікна та двері з профілю REHAU. Як і в будь-який інший точці продажів ТМ "Вікна КОРСА" по Україні, кваліфіковані менеджери запропонують Вам конструкції, які відповідають підвищеним вимогам якості та енергозбереження.

Наші представники завжди радо зустрічають клієнтів, які приходять оформляти замовлення цілими сім'ями. Поки батьки визначаються з вибором, діти із задоволенням чекають їх на затишному фірмовому оранжево-синьому дивані.

Купити вікна Хуст можна за адресою вул. 900 річчя в торговому центрі "Сенатор!

В офісі панує доброзичлива атмосфера, адже там завжди раді новим клієнтам. Наші представники ПП "Вакум-Пласт" планують не зупинятися на досягнутому і відкрити наступного року великий салон ТМ "Вікна КОРСА" у своєму місті, який, буде відповідати всім сучасним вимогам і тенденціям. 
Побажаємо їм успіхів і подальшого розвитку з ТМ "Вікна КОРСА" і нагадуємо:

З нами тепліше :-)

Офіс ТМ КОРСА в м. ХустОфіс ТМ КОРСА в м. Хуст

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню