Офісні перегородки: види та особливості установки

Офісні перегородки: види та особливості установки

Щоб приміщення, де працює велика кількість людей, було зручним і функціональним, його потрібно зонувати. Для цих цілей часто використовують офісні перегородки, які ділять простір офісів на окремі робочі кабінети і зони відпочинку.

Конструктивно перегородка для офісу представляє собою профіль з алюмінієвого сплаву, заповнений потрібним матеріалом. Але, якщо підійти до вибору системи грамотно, вона зможе в прямому сенсі перетворити офіс, зробити його затишніше та комфортніше для співробітників і відвідувачів.

Основні різновиди офісних перегородок

За типом використовуваного матеріалу перегородки для офісу діляться на:

  • пластикові;
  • алюмінієві;
  • скляні;
  • скляні, оснащені керованими жалюзі.

Пластикові офісні перегородки добре захищають приміщення від допитливих поглядів з боку.

Альтернативою пластиковим є розсувні офісні системи з алюмінію. Такі конструкції довговічні і зручні, при необхідності вони можуть оснащуватися прозорими скляними вітринами.

Якщо потрібен хороший огляд приміщення, встановлюються суцільноскляні перегородки з якісного ударостійкого скла. Для забезпечення гарної звукоізоляції рекомендується встановлювати склопакети. При бажанні поверхня скла, повністю або частково, може фарбуватися, напилюватися спеціальними сполуками. Також можливо застосування тонуючої та дзеркальної плівки. За допомогою піскоструя можна створити матову поверхню скла. Це допоможе зменшити видимість того, що відбувається всередині робочої зони і створити ексклюзивні орнаменти на поверхні перегородок.

 

 

 

У деяких випадках всередині склопакета монтуються керовані жалюзі. Така система є найбільш зручною - в звичайний час жалюзі відкриті і співробітники можуть бачити, що відбувається всередині, а під час переговорів вони закриваються, забезпечуючи повну конфіденційність.

 

Замовити офісну перегородку

За типом установки перегородки для офісу бувають

  • стаціонарними;
  • переносними (мобільними).

Стаціонарні перегородки можуть мати прозоре, непрозоре або комбіноване заповнення. Це більш бюджетний замінник бетонних міжкімнатних стін.

Мобільні перегородки допомагають швидко і без клопоту облаштувати індивідуальні робочі місця, розділити великий кабінет на окремі невеликі зони. При цьому вони мають невелику висоту і не кріпляться до підлоги, завдяки чому вдається зберегти цілісність покриття підлоги. Саме тому такі конструкції часто встановлюються в орендованих приміщеннях. Незважаючи на повну відсутність звукоізоляції, мобільні модулі дозволяють створювати відчуття відокремленості при одночасному перебуванні в кімнаті декількох десятків співробітників.

За способом відкриття офісні перегородки діляться на:

  • розсувні;
  • з дверима.

Розсувні офісні перегородки — це конструкції з двох і більше частин, які складаються за принципом "акордеон" або "гармошкою", тим самим дозволяючи створити з двох кімнат одне просторе приміщення. Найчастіше їх встановлюють в офісах з високою прохідністю, де час від часу потрібно повністю відкривати широкий проєм. Механізм відкривання в розсувних системах займає мінімум місця, також виходить дуже низький поріг.

При необхідності на звичайні офісні перегородки кріпляться  двері. При цьому настаціонарні перегородки можуть встановлюватися як класичні розпашні, так і суцільноскляні або пластикові розсувні двері. Для зручності користувачів на великі дверні проєми рекомендується встановлювати штульпові конструкції або розсувні суцільноскляні двері з автоматичним або маятниковим відкриванням.

Офісні перегородки
 
 

Як стаціонарні, так і мобільні перегородки можуть виконуватися в різних кольорах. Це дає можливість гармонійно вписати їх в простір офісів і підкреслити стиль компанії.  

Установка офісних перегородок, дверей: як підготуватися замовнику

Перед приїздом фірми, яка буде встановлювати скляні або пластикові офісні перегородки, потрібно попередньо підготувати приміщення.

Так як роботи не передбачають великої кількості пилу, співробітники можуть перебувати в будівлі, але частини кімнат, де будуть монтуватися стаціонарні і розсувні офісні перегородки, повинні бути вільними. Для кріплення до підлоги та стін стаціонарних металопластикових конструкцій доведеться робити отвори за допомогою дриля і перфоратора, в кімнаті буде шумно, тому робочі місця бажано на деякий час перенести в інше приміщення.
Якщо оргтехніка та меблі будуть заважати встановленню, їх також варто прибрати.

Вже безпосередньо під час монтажу можуть виникнути деякі труднощі:

  1. В офісі підвісна стеля. Для забезпечення жорсткості розсувні офісні системи рекомендується кріпити саме до основної стелі. В такому випадку проводиться випил в покритті. Якщо вимоги до звукоізоляції невисокі, скляні перегородки доводять до підвісної стелі, до його направляючих і закріплюється саморізами верхня горизонтальна стійка конструкції.
  2. Нерівні стіни, стеля. Нерідко саме на етапі монтажу виявляється, що поверхні, до яких кріпляться профілі з алюмінієвого сплаву нерівні, в результаті можуть утворитися некрасиві щілини, просвіти. Особливо негарно в такому випадку виглядають суцільноскляні перегородки, тому замовнику варто звернути на це увагу.

Де замовити якісні перегородки для офісу

Алюмінієві, пластикові та скляні перегородки для облаштування вашого офісу ви можете замовити в компанії "Вікна КОРСА". Ми співпрацюємо тільки з надійними постачальниками і завжди відповідально підходимо до виконання кожного замовлення.

На встановлені конструкції діє гарантія, тому ви можете не турбуватися про обслуговування систем ще довгі роки.

Замовити офісну перегородку

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (5 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×