Офісні перегородки

Офісні перегородки
металопластикові та алюмінієві офісні перегородки

Розвиток архітектури офісів прийшов до двох стилів - американського і європейського.

Раніше поширений радянський стиль з його довгими коридорами і безліччю дверей в окремі кабінети тепер втрачає свої позиції.

Зручний поділ простору

В основі американського стилю лежить відкритий простір, що складається зі стін будівлі і колон. При цьому внутрішня структура офісу ділиться за допомогою перегородок. Окремі кабінети виділяються тільки для відпочинку і переговорів. Перегородки між столами (висотою зазвичай в людський зріст) окреслюють локальні робочі місця, створюючи віртуальні кабінети. Працюючи в такому квадраті, у співробітника виникає ефект перебування у повноцінному кабінеті. Переваги такої системи очевидні - компактність робочих місць.

Швидка оптимізація робочих місць

Безсумнівний плюс офісних перегородок (як алюмінієвих, так і металопластикових) їх висока функціональність. Офісні перегородки, виконані з алюмінію та металопластика, дозволяють установку виключно прозорого вітринного скла.

При оформленні приміщення в європейському стилі частіше використовуються відкриті столи та меблі. Використовуючи стаціонарні перегородки, великі кімнати діляться на окремі невеликі кабінети. Як бачимо і в європейському, і в американському стилях є спільний елемент - перегородки.

Використовувані матеріали

На підприємствах нашої компанії при виготовленні перегородок використовуються алюмінієві профільні системи Alutech (Білорусь) і ALTEST (Болгарія), а також металопластиковий профіль REHAU. Купуючи офісні перегородки компанії "Вікна КОРСА" ви піклуєтеся про звукоізоляцію огороджених кабінетів. Посилена звукоізоляція досягається монтажем перегородок на всю висоту стіни. У спеціалізованій системі офісних перегородок Alutech ALT 110 є можливість установки заповнення в одне або два скла, товщиною 4-8 мм і глухе заповнення від 4 до 12 мм. У рамних системах можна встановлювати склопакети. У всі наведені вище системи можна легко інтегрувати двері.

На відміну від металопластикових перегородок, алюмінієві в своїй основі складаються з алюмінієвого профілю. Сьогодні, завдяки легкості установки і своїм конструктивним можливостям, офісні перегородки з алюмінію користуються великим попитом.

У використанні офісні перегородки легкі та практичні.

Використовуючи перегородки в офісах, створюється неповторна атмосфера відкритості.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (4 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню