Програма лояльності "Клуб КОРСА"

Програма лояльності "Клуб КОРСА"
Програма лояльності "Клуб КОРСА"

Торгова марка "Вікна КОРСА" – одна з найбільш відомих торгових марок в Україні. Салони "Вікна КОРСА" працюють у всіх куточках України. З початку року відкрилося близько 30 нових представництв. Для кожного салону "Вікна КОРСА" важливо, щоб клієнти, які вже оцінили якість металопластикових виробів вінницької компанії, ставали постійними замовниками. І це вдається - з року в рік статистика, яка ведеться ТМ "Вікна КОРСА", свідчить: практично кожен другий замовник - це або постійний клієнт, або звернувся за рекомендацією. Отже, можна сміливо стверджувати: вікна КОРСА рекомендують друзям! Але відтепер Ваші рекомендації будуть винагороджуватися.

Ваші добрі слова і Ваші щирі рекомендації - наше головне багатство! 1 червня 2009 у Вінниці торгова марка "Вікна КОРСА" запустила унікальну програму для постійних клієнтів: Клуб КОРСА об'єднає наших відданих замовників, робота з якими переросла в партнерство. Унікальність полягає в тому, що члени Клубу будуть заробляти гроші на власних рекомендаціях і на власному досвіді використання нашої продукції.

Як працює Клуб КОРСА? При замовленні у фірмовому салоні "Вікна КОРСА" на суму від 50 000 гривень Ви заповнюєте анкету і отримуєте клубну картку КОРСА. На Ваше ім'я відкривається власний клубний рахунок. За Вашою клубній карті Ви гарантовано отримуєте 5% додаткової знижки на кожне наступне замовлення. Але якщо Ви передаєте свою клубну картку друзям, рекомендований Вами клієнт отримує 3% додаткової знижки на своє замовлення, а Ви отримуєте 2% від суми замовлення рекомендованого Вами клієнта на Ваш власний клубний рахунок.

ВАША КЛУБНА КАРТА ЗАРОБЛЯЄ ДЛЯ ВАС!

Ви можете використовувати власний клубний рахунок двома способами: або використовувати накопичену суму як додаткову знижку на Ваш власний повторне замовлення, або зняти накопичену суму в зручний для Вас час, але не частіше 1 разу на місяць.

Інформація про стан Вашого клубного рахунку, а також новини Клубу повідомляються Вам за допомогою sms або листом на Вашу електронну адресу. 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×