Семінари та конференції

Семінари та конференції

Кваліфікований персонал - запорука успіху

Професійно навчений персонал є одним з найважливіших чинників успіху компанії на сучасному ринку. Рівень кваліфікації, компетентність, технічна грамотність, а також особистісний високий рівень співробітників формують рівень споживчої лояльності до компанії. При цьому професійний і посадовий зростання є найважливішим мотивом в діяльності більшості співробітників.
Навчальний центр ТМ "Вікна КОРСА"

Компанія "Вікна КОРСА", будучи лідером віконного ринку, а також постійним надійним партнером завжди гнучко і оперативно реагує на потреби своїх клієнтів і ситуацію на ринку. У зв'язку з цим на базі ТМ "Вікна КОРСА" з метою професійної підготовки та перепідготовки персоналу компанії, дилерів, офіційних представників та авторизованих партнерів ТМ "Вікна КОРСА", а також допомоги в просуванні нових продуктів ТМ "Вікна КОРСА", створений Навчальний центр ТМ "Вікна КОРСА".

Основні напрямки діяльності навчального центру:

 •     організація і проведення семінарів для менеджерів, консультантів компанії і партнерів, з метою підвищення кваліфікації та поновлення теоретичних і практичних знань, умінь і навичок відповідно до постійно зростаючими споживчими вимогами і особливостями розвитку виробництва.
 •     організація і проведення семінарів для технічних фахівців (заміряють, монтажників, регулювальників) компанії і партнерів.
 •     виявлення і оцінка потреби в навчанні співробітників компанії та партнерів, атестація рівня знань.
 •     атестація та акредитація технічних фахівців партнерів компанії.
 •     організація і проведення практичних тренінгів, спрямованих на отримання навичок професійних продажів.
 •     проведення консультацій компетентними фахівцями на всіх рівнях (від виробництва, монтажу, сервісного обслуговування, функціонування наших продуктів, логістики і до забезпечення якості в питаннях маркетингу, цінової політики, конкурентоспроможності і комерційного управління), організація конференцій, регулярних зустрічей і майстер-класів з провідними фахівцями ТМ "Вікна КОРСА".
 •     розробка та видання навчальних посібників, брошур і методичних рекомендацій з ефективного продажу і технічних питань.
 •     організація і проведення навчальних курсів при прийомі на роботу нових співробітників компанії та партнерів, з метою вивчення специфіки діяльності підприємства, організації виробництва, асортименту.
 •     щорічне ознайомлення партнерів і фахівців з новими прогресивними технологіями на виробництві та в сфері просування інноваційних продуктів.
 •     професійна перепідготовка, спрямована на отримання фахівцями додаткових знань, умінь і навичок.

Навчальний центр «Вікна КОРСА» є інформаційною осередком для наших партнерів у сфері виробництва, продажу, установки світлопрозорих конструкцій і комплектуючих до них. Регулярне проведення семінарів і тренінгів в навчальному центрі, в відділах збуту і безпосередньо на місцях у партнерів першокласними кваліфікованими фахівцями, постійно підвищують конкурентоспроможність компанії і наших партнерів.
цілі

Професійно навчений персонал є одним з найважливіших чинників успіху компанії на сучасному ринку. Рівень кваліфікації, компетентність, технічна грамотність, а також особистісний високий рівень співробітників формують рівень споживчої лояльності до компанії. При цьому професійний і посадовий зростання є найважливішим мотивом в діяльності більшості співробітників.
Тренінги та семінари для партнерів

На базі Навчального центру ТМ "Вікна КОРСА" для наших співробітників і партнерів проводяться різноманітні тренінги та семінари.

 •     Семінар «Вікна КОРСА. Комплексний підхід".
 •     Семінар «Вікна КОРСА. Комплексний підхід для замірників ».
 •     Семінар «Застосування енергозберігаючих технологій в продукції ТМ Вікна КОРСА».
 •     Семінар «Виміри. Монтажні роботи, сервісне обслуговування світлопрозорих і огороджуючих конструкцій ».
 •     Семінар «Ролети, жалюзі, гаражні ворота, алюмінієві і складно-технічні конструкції, фасадні системи».
 •     Тренінг «Професійні продажу - шлях до успіху» (або Психологічні аспекти роботи з кінцевим споживачем продукції ТМ "Вікна КОРСА").
 •     Тренінг «Мистецтво телефонних продажів» (або Телефонний роман з клієнтом).
Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню