Скління балкону

Скління балкону
Скління балкону

Якщо в вашій квартирі є балкон, то скління балкону є лише питанням часу.

Особливості вибору

Правильно зроблений вибір профільної системи дозволить забезпечити комфортні умови як в квартирі вцілому, так і на балконі зокрема.

При виборі вікон на балкон ми рекомендуємо керуватися принципом достатньої необхідності. В такому разі пластикові вікна на балкон вибираються в залежності від факторів:

  • тип балкону – продовження жилої площі квартири або «холодний» балкон;
  • захищеність балкону від природних стихій – вікна балкону виходять у закритий двір, або наприклад, на жваву вулицю.

Розміщення балкону - виходить на вулицю

Якщо балкон виходить не у двір, то, безсумнівно, взимку вітер буде задувати до оселі і у помешканні може бути досить прохолодно. Щоб уникнути такої неприємної ситуації, ми пропонуємо обрати енергозберігаючі вікна із профілю REHAU KORA DESIGN 70 та енергозберігаючим склопакетом.

Німецька профільна система REHAU KORSA DESIGN 70 виготовлена з дотриманням найвищих європейських стандартів, та забезпечує до 4 класу звукоізоляції. Два рівні ущільнення забезпечать бездоганний захист від вітру та пилу. П’ять камер профілю гарантують тепло та затишок за будь-якої погоди.

Для зменшення ваги конструкції доцільним буде установка однокамерних енергозберігаючих склопакетів, що за показниками енергозбереження є кращими за звичайні двокамерні.

Енергозбереження

Енергозберігаюче вікно – це, насамперед, енергозберігаючий склопакет. ТМ КОРСА може запропонувати найдосконаліший склопакет, що поєднує в собі:

  •  одна камера (два скла) з дистанційною рамкою (зробленою суцільним контуром), що забезпечує відмінні властивості щодо теплозбереження;

Якщо ви вирішили встановити двокамерний склопакет, то вам корисно буде знати, що двокамерний склопакет хоча і важчий за однокамерний, проте володіє покращеними характеристиками щодо тепло- та шумоїзоляції.

  •  наповнення інертним газом криптон, що майже втричі краще зберігає тепло ніж повітря;
  • енергозберігаюче напилення. Вікна, в яких встановлено склопакет із напиленням Guardian ClimaGuard Solar, на 154% краще утримують тепло в порівнянні зі звичайними дерев’яними вікнами.

Розміщення балкону - виходить у двір

Якщо вікна балкону виходять у двір, то для скління балкону ми пропонуємо просте і практичне рішення – замінити старі балконні вікна на нові, виготовлені зі стандартної трикамерної системи REHAU EURO 60, що є якісним і економічним рішенням для будь-якого житла. Два контури ущільнення затримують потік повітря, а також доступ пилу і вологи з зовні, створюючи приємний клімат в приміщенні. Для забезпечення необхідних показників з енергозбереження і звукоізоляції у вікнах застосовується спеціальні однокамерні склопакети з енергозберігаючим покриттям.

Конфігурація балкону

При склінні балкону будь-яку стулку можна зробити з функцією відкривання та відкиду, крім того фурнітура має режим мікропровітрювання, що забезпечує постійний приплив свіжого повітря в будь-яку пору року. Для зручного доступу до білизни, яку можна сушити на балконних мотузках, ми рекомендуємо зробити дві стулки з режимом відкривання, що розташовані у центральній частині балкону.

Замовте скління балконів прямо зараз і ви отримаєте комплект протизламної фурнітури від німецького виробника GU замість звичайної фурнітури без зміни ціни на скління балкону.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (5 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню