Своє тепло

Своє тепло
Своє тепло

«Своє тепло» – це соціальний проект медіагрупи StarLightMedia, до участі в якому були запрошені провідні українські виробники технологій і продуктів у галузі енергозбереження.

Проект стартував 5 вересня 2014 року.

Мета проекту: навчити українців стати більш енергоефективними і споживати менше тепла і газу вже в 2015 році.

Для цього було знято 6 емоційних і мотивуючих роликів.

Проект «Своє тепло» запустив дуже корисний і цікавий сайт, де ви можете знайти прості покрокові інструкції як утеплитися, як поставити лічильник, як пройти енергоаудит, для того щоб зменшити кількість вживання газу і тепла.

Щодня фахівці проекту відповідають на питання людей з енергоефективності, спеціально для цього на сайті є форма зворотного зв'язку. Ви можете отримати відповідь на своє запитання від кращих експертів і фахівців з енергоефективності!

Від дбайливого ставлення до тепла сьогодні залежить не тільки наш фізичний комфорт, але і незалежність країни, в якій ми живемо і про яку мріють наші діти. Збереження і облік енергоресурсів – вибір дорослої і відповідальної людини, яка сама вибирає, як і в яких умовах їй жити, а не слідує нав'язаним думкам та ідеям.

Нам, працівникам ТМ «ВІКНА КОРСА», хочеться, щоб у кожній українській родині зрозуміли, як важливо берегти «своє тепло» в будинку і в душі. Але для того, щоб зберегти це тепло, потрібно докласти значних зусиль.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4 (4 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню