Тонкощі монтажу від ТМ Вікна КОРСА

Тонкощі монтажу від ТМ Вікна КОРСА

Сучасне, енергоефективне металопластикове вікно буде гарантовано виконувати свої функції тільки в разі його якісного монтажу. Монтаж металопластикових вікон повинен здійснюватися навченими працівниками, забезпеченими якісними витратними матеріалами та спеціалізованим інструментом.

 

Ось деякі особливості всіх металопластикових вікон:

  • Внутрішне армування не має замкнутого профілю. У кутах рами і стулок частини металевого профілю армування не зливаються між собою.
  • Сам профіль ПВХ має досить високий коефіцієнт температурного розширення, ще більш актуально це для кольорових профілів.
  • Стулки ПВХ дверей і вікон великого розміру (особливо з двокамерними склопакетами) мають значну власну вагу.

Перераховані вище фактори визначають підвищену увагу до монтажу металопластикових конструкцій.

Перше і найважливіше - якісне кріплення вікна в отворі. Установка і кріплення вікна в отворі виконується монтажниками ТМ Вікна КОРСА відповідно до ДСТУ-Н-Б-В.2.6-146.2010 і рекомендаціям німецької компанії REHAU.

Якісне кріплення визначає працездатність металопластикового вікна з урахуванням таких основних факторів:

  • Власна вага. При відкриванні, вага стулки не повинна як-небудь впливати на стан віконної рами в прорізі.
  • Температурні розширення. Встановлене вікно не повинно змінювати своїх робочих якостей під дією різниці температур (влітку різниця температур протягом доби може доходити до 20 ° С).
  • Вітрові навантаження. Тиск вітру на площу вікна може бути значною. Чим вище встановлено вікно, тим вище на нього вітрове навантаження.
  • Експлуатаційні навантаження. Різні вікна експлуатуються з різною інтенсивністю. Одне і теж вікно протягом року може експлуатуватися в різних режимах: знаходитись у закритому положенні, багаторазово відкриватися кожну добу, перебувати довго у  відкритому положенні, зі стулкою яка висить  перпендикулярно рамі.

монтаж вікон

Якісне кріплення вікна в отворі захистить Ваші конструкції від просідання рами і стулки, затирань і заклинювань фурнітури, заїдань при перепадах температури, протікань при косому дощі, протягів від багато чого іншого.

Всі монтажники ТМ Вікна КОРСА мають сертифікати і виконують роботи з монтажу металопластикових конструкцій чітко  згідно з нормативною документацією.

Установка підвіконня визначає, наскільки ефективно будуть працювати Ваші прилади опалення, чи не буде випадати конденсат на Вашому вікні.

Підвіконня не повинно закривати собою більше половини приладу опалення (радіатора). В такому випадку теплий потік повітря буде підніматися вздовж всієї площі вікна, сушити його і створювати теплову завісу. Забезпечена даним чином конвекція повітря вбереже Ваше вікно від випадання конденсату і промерзання в нижній частині склопакета.

установка підвіконня

Якщо у Вас вже встановлені підвіконня, і вони повністю закривають радіатори опалення, ТМ Вікна КОРСА рекомендує встановити в підвіконня вентиляційні решітки. Дане рішення не вплине на зручність користування підвіконням і повністю відновить необхідний повітрообмін.

вентиляційна решітка

Монтажний шов - це місце прилягання вікна до стіни. Від конструктиву монтажного шва залежить чи будуть «цвісти» відкоси, чи буде зайва волога потрапляти в Ваше житло.

Правильне ущільнення монтажного шва забезпечується використанням ПСУЛ стрічок (попередньо ущільнена стрічка ущільнювача) і паро-гідроізоляції.

монтажний шов

Правило організації монтажного шва наступне - в середині приміщення герметичніше, ніж зовні.

Внутрішній контур монтажного шва герметизується суцільною стрічкою, що створює гідро і паро бар'єр. Завдання даного контуру - захистити внутрішній ідкос від вологи та холоду з вулиці.

Зовнішній контур монтажного шва, виконаний за допомогою ПСУЛ стрічки, забезпечує повітрообмін в просторі монтажного шва, виводячи назовні конденсат.

встановлення псул стрічки

Положення вікна у віконному отворі визначає відсутність обмерзання в зимовий період. Вікно має встановлюватися з поглибленням мінімум 12 см., Щодо зовнішньої стіни. Встановлювати вікна врівень із зовнішньою стіною можливо тільки за умови подальшого утеплення стін будівлі.

Положення вікна у віконному отворі

Установка вікна із заглибленням у віконний отвір, забезпечує температуру на поверхні вікна вище температури «точки роси», що  захищає Ваше вікно від випадання конденсату і обмерзання.

правильно встановленні вікна

Утеплення підвіконня. ТМ Вікна КОРСА рекомендує встановлювати підвіконня за запатентованою технологією «Теплий підвіконник». При даному виді монтажу віконний блок, включаючи підвіконня і відлив, встановлюється на платформу з екструдованого пінополістеролу.

Таким чином, найбільш холодна, нижня частина монтажного шва, стає найтеплішою і надійною.

система монтажу тепле підвіконня

Детальніше про запатентованої ТМ Вікна КОРСА технології «Теплий підвіконник» Ви можете почитати тут...

Утеплення внутрішніх відкосів. При організації внутрішніх відкосів ми рекомендуємо Вам, як заповнення під верхнім шаром, використовувати пінополістерол або мінеральну вату. Відкоси на Ваших вікнах будуть завжди теплими і сухими.

Утеплення внутрішніх відкосів

Хочете щоб Ваші вікна працювали довго і надійно, відкоси були завжди сухими і чистими, а клімат в будинку здоровим - довіряйте монтаж металопластикових вікон монтажникам ТМ Вікна КОРСА!

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (5 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню