Відкриття фірмового салону в Києві на Троєщині

Відкриття фірмового салону в Києві на Троєщині
Купити вікна в Києві

Компанія "Вікна КОРСА" розширює мережу своїх представництв у Києві. У 2011 році до офісу на Володимирській, 84 додалися три нові фірмових салону на Анни Ахматової, 5, Тимошенко 2л і Вишгородській, 14. Жителі найближчих районів вже змогли оцінити рівень сервісу, асортимент і якість продукції ТМ "Вікна КОРСА".

21 червня відкрилася точка продажу в супермаркеті Сільпо на Троєщині по вул. Закревського, 61/2 тел. 067-432-14-79, 044-530-27-08 
В наших фірмових салонах покупці можуть отримати консультацію, поради кваліфікованих фахівців з вибору вікон, на власному досвіді переконатися в ефективності енергозберігаючих склопакетів КОРСА Silver-Comfort, КОРСА Argon-Comfort із заповненням аргоном і КОРСА Krypton-Comfort із заповненням криптоном (новинка 2011 року). На демонстраційних стендах представлені зразки продукції - вікна, комплектуючі, ролети, жалюзі, гаражні ворота. Менеджери запропонують комплексні рішення по енергозберігаючим віконним конструкціям, виходячи з персональних потреб кожного клієнта.

Купити вікна в Києві на Троєщині можете за адресою: вул. Закревського, 61/2 тел. 067-432-14-79, 044-530-27-08. Замовляючи продукцію нашої компанії Ви, можете брати участь у діючих акціях, соціальних програмах або отримати картку Клуб КОРСА.

Приходьте в наші фірмові салони і на власному досвіді переконайтеся, що З нами тепліше!  Ми завжди раді Вам!

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню