Відкриття офісу ТМ КОРСА у Кривому Розі

Відкриття офісу ТМ КОРСА у Кривому Розі
Купити металопластикові вікна Кривий Ріг

Дотримуючись принципу - Бути ближчими до клієнта, ТМ "Вікна КОРСА" регулярно розширює свою дилерьску мережу.

ТМ Корса не лише виробляє і реалізує сучасні європейські вікна, які відповідають усім вимогам українців, але і пропонує готовий бізнес.

Ідею ТМ "Вікна КОРСА" по просуванню високоякісних, енергоефективних вікон повністю підтримують наші партнери в Кривому Розі, у тому числі і "ПП Кулакова". Так, Кулакова Людмила Вікторівна відкрила вже третій фірмовий офіс.

Своїм прикладом вона підкреслює упевненість в надійності свого партнера. Співробітники нового офісу в Кривому Розі готові запропонувати повний спектр послуг усім жителям міста, від кваліфікованої консультації до якісного енергозберігаючого монтажу. Для відвідувачів салону створені комфортні умови для ознайомлення з продукцією ТМ Корса: в салоні представлені зразки вікон з профільних систем REHAU EURO 60, REHAU KORSA DESIGN 70, REHAU GENEO.

Ми поздоровляємо Кулакову Людмилу Вікторівну з відкриттям нового салону і бажаємо подальшого розвитку, постійних клієнтів і нових перемог!

Купити металопластикові вікна Кривий Ріг ви зможете, відвідавши салон по вулиці Ватутіна, 57, тел. (056) 404-14-85, (067) 987-04-94, (056) 401-81-37.

Вікна КОРСА     З нами тепліше :)

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню