Відкриття офісу ТМ КОРСА в Циркунах

Відкриття офісу ТМ КОРСА в Циркунах

замовити якісні металопластикові вікнаВідкриття офісу ТМ КОРСА в Циркунах

В кінці квітня в смт Циркуни Харківської області відкрився новий фірмовий офіс ТМ КОРСА. Тепер місцеві жителі, а також мешканці населених пунктів які знаходяться поблизу можуть в комфортних умовах замовити якісні металопластикові вікна. Відкриття відбувалося дуже святково. Була перерізана стрічка, всім відвідувачам вручалися повітряні кульки і фірмові подарунки.
Розвиток мережі салонів Вікна КОРСА проводиться згідно обраної стратегії, що дозволяє компанії відчувати себе впевнено на ринку і розвиватися стабільно: збільшення обсягу не тільки за рахунок відкриття нових салонів, але і за рахунок збільшення ефективності існуючих. Компанія відкриває тільки повноцінні салони з єдиним корпоративним стандартом, з максимальним асортиментом і високим рівнем обслуговування. І для кожного салону важливо, щоб клієнти ставали постійними замовниками. І це вдається - з року в рік статистика, яка ведеться за допомогою Колл-центру свідчить: практично кожен другий замовник - це або постійний клієнт компанії, або той, який звернувся за рекомендацією. Отже, можна сміливо стверджувати: вікна КОРСА рекомендують друзям!

Хочемо побажати нашому партнеру Лисенко Олександру успішної роботи, вдячних клієнтів і стабільного розвитку у співпраці з компанією Вікна КОРСА.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню