Виставки в Херсоні та м. Рівне

Виставки в Херсоні та м. Рівне

Виставка в м. РівнеВиставка в м. Рівне

6-9 квітня проходили будівельні виставки в Херсоні та м. Рівне.

На виставках були представлені новинки у сфері архітектури, будівництва, проектування, а також нові тенденції в енергозбереженні.

Компанія Вікна КОРСА, спільно з дилерами в регіонах, представляла свої інноваційні розробки на виставкових стендах.

Відвідувачі виставки могли на власні очі побачити розмаїття можливостей виробництва ТМ КОРСА. На стендах компанії привертали увагу вироби з інноваційного профілю REHAU GENEO, різноманітність декоративних елементів у склопакетах, незвичайні дизайнерські двері з вигнутими імпостами, і енергозберігаюча новинка 2011 року - заповнення склопакетів газом Криптон.

На сьогоднішній день проблеми енергозбереження в будівництві дуже актуальні. Наболіла проблема економії енергії, зумовлена зростанням цін на енергоносії, стає все гострішою для української економіки і рядових громадян. Проблема енергозбереження актуальна не тільки для нового будівництва, але і для вже побудованих за старими нормами будівель. Практика показує, що використання світлопрозорих конструкцій виробництва ТМ КОРСА при ремонті або реконструкції будь-яких об'єктів значно знижує подальші витрати, пов'язані з електроенергією і газом, робить побут мешканців набагато комфортнішим та приносить тепло і радість у кожен будинок.

Вікна КОРСА З нами тепліше:)

м. Рівне
6 - 8 квітня 2011. Виставка "Будівництво - Архітектура - Комфорт 2011"
ДК "Хімік" вул. Князя Острозького, 1.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×