Енергозбереження: Як українцю почати свій бізнес з нуля і через 3 роки потрапити в ТОП-30 молодих підприємців Європи.

Енергозбереження: Як українцю почати свій бізнес з нуля і через 3 роки потрапити в ТОП-30 молодих підприємців Європи.
Як українцю почати свій бізнес з нуля і через 3 роки потрапити в ТОП-30 молодих підприємців Європи.

Американський журнал Forbes включив 28-річного українця Івана Пасічника в рейтинг найуспішніших молодих підприємців Європи за 2015 рік.

Визнання молодий українець досягнув завдяки одній хорошій ідеї та прекрасній команді, яка перетворила цю ідею в комерційний продукт, який зібрав за місяць майже 70 000 доларів.

Знайомтесь, ECOISME. 

Невелика пластикова коробочка з легким дизайном у стилі хай-тек, ідеально вписується в сучасний інтер'єр, одна кнопка скидання налаштувань, кабель живлення і акуратний кабель для підключення датчика, про який ми розповімо трохи пізніше.

Ecoisme - пристрій для контролю за витратою електроенергії.Ecoisme - пристрій для контролю за витратою електроенергії.

Що ж вміє Ecoisme? 

Головне завдання, яке він виконує — повний контроль за витратою електроенергії у вашій квартирі, офісі або будинку!

Інноваційна технологія, розроблена українськими фахівцями, дозволила без втручання в роботу побутових електричних приладів отримати інформацію коли і скільки вони споживають електроенергії.

Отримані дані Ecoisme самостійно передає на спеціальний сайт, використовуючи WI-FI підключення.

Звіти доступні для перегляду через інтернет в будь-якому браузері, але найзручніше користуватися спеціальним додатком для iPhone або смартфону з Android на борту.

Ecoisme dashboard - web інтерфейс для перегляду статистики.Ecoisme dashboard - web інтерфейс для перегляду статистики.

Використання програми для смартфону дозволить вам не тільки переглядати статистику по витратах, а й отримувати своєчасні повідомлення про те, що ви забули вимкнути праску або не закрили дверцята холодильника, виходячи з дому, а на роботі ви легко зможете дізнатися, коли ваша дитина сіла за ігрову приставку або ввімкнула телевізор.

Ecoisme - віддалений моніторинг стану електричних пристроївEcoisme - віддалений моніторинг стану електричних пристроїв

Для стабільної роботи пристрою досить будь-якого інтернет підключення, навіть через GPRS інтернет від мобільного оператора, адже максимальний потік даних від пристрою зовсім невеликий - до 10 кілобайт в секунду.

Ecoisme - мобільний додаток для контролю за витратою електроенергіїEcoisme - мобільний додаток для контролю за витратою електроенергії

Як працює Ecoisme?

Зі шкільного курсу фізики ми пам'ятаємо, що будь-який електричне пристрій при виконанні роботи споживає електроенергію. Кількість споживаної енергії за добу залежить від сили струму і кількості часу, коли пристрій увімкнено.

Спеціальний датчик, який йде в комплекті з Есоisme, підключається на вході електрики у ваш будинок. Для однофазної мережі достатньо одного датчика, для трифазної їх потрібно три.

Тому Ecoisme випускається в різних модифікаціях — більш дешева для однофазної мережі (близько 200 доларів США) і дорожча — для трифазної мережі.

Ecoisme - підключення сенсора до силового кабелюEcoisme - підключення сенсора до силового кабелю

Датчик фіксує поточне навантаження на мережу і, що набагато цікавіше, за допомогою технології аналізу спектра Ecoisme зчитує «підпис» кожного пристрою, увімкненого в розетку, і по ній безпомилково визначає, що за пристрій увімкнувся в даний момент.

Ecoisme з допомогою датчика спектрального аналізу визначає, який пристрій в даний момент включено.Ecoisme з допомогою датчика спектрального аналізу визначає, який пристрій в даний момент включено.

Щоб не вдаватися в технічні деталі спробуємо пояснити цю технологію своїми словами:

Всім власникам мобільних телефонів знайомий звук, який видається з колонок, якщо поряд з ними покласти мобілку. Цей звук — результат впливу випромінювання телефону на електричні ланцюги звукового підсилювача.

Схожі випромінювання виникають при роботі будь-якого електричного приладу. Розробники Ecoisme навчилися «чути» цей шум і визначати, який пристрій в даний момент «шумить».

Ecoisme виявив включення лампиEcoisme виявив включення лампи

Пристрій передає всі дані в зашифрованому вигляді, тому звіти будуть доступні тільки вам. Налаштування пристрою виконуються через WEB-інтерфейс, вони інтуїтивно зрозумілі і не викличуть ніяких проблем.

Ecoisme відстежує не тільки потужних споживачів, але навіть світлодіодні лампи, тому ви отримуєте повну картину енергоспоживання в своєму будинку.

Покупці Ecoisme кажуть, що з його допомогою проаналізували дані про споживання електрики різними пристроями і зробивши висновки вже в перші місяці отримали рахунки за електроенергію на 15% менше.

Ecoisme легко інтегрується з популярними рішеннями для «Розумного будинку» і в комплексі з ними дозволяє досягти ще більшого рівня енергозбереження.

Цікаво, що Ecoisme може реєструвати не тільки витрата енергії, а й її надходження, наприклад, від сонячної батареї:

Ecoisme - інтегрується з іншими смарт-рішеннями. Наприклад, він може збирати статистику з сонячних панелей.Ecoisme - інтегрується з іншими смарт-рішеннями. Наприклад, він може збирати статистику з сонячних панелей.

Проект Ecoisme недавно розпочав свій шлях до широкого споживача, тому придбати його можна тільки за попереднім замовленням на сайті https://ecois.me.

Вивчивши новинку, ми прийшли до висновку, що Ecoisme — інноваційний продукт, який за допомогою високих технологій зменшує наші витрати і відповідає прагненню сучасної людини жити в гармонії з природою.

Нам залишається тільки побажати команді розробників не зупинятися на досягнутому і своїм прикладом доводити скептикам, що якісний, інноваційний і високо-технологічний український продукт, що користується попитом в усьому світі, це реальність.

Команда розробників EcoismeКоманда розробників Ecoisme

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (5 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню